Склад Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ Державного агентства України

з питань кіно від 16.04.2019 р. № 126

(зі змінами згідно наказів 

№ 373 від 18.11.2019р., № 73 від 17.03.2020 р.)

 

з/п

Назва інституту громадянського суспільства

Прізвище, ім’я, по батькові представника від Інституту громадянського суспільства

1

Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців у сфері телерадіо-, видавничої, рекламної та інформаційної діяльності»

 Демський Олександр Сергійович

2

Київська організація Національної спілки журналістів України

Анастасьєва Олеся Сергіївна

3

ГО «Детектор Медіа»

Петренко Галина Павлівна

4

ГО «Мистецька Вежа»

Чередниченко Інга Миколаївна

5

Асоціація «Індустріальний Телевізійний Комітет»

Сьомкін Сергій Вікторович

6

Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!»

Різоль Андрій Володимирович

7

ГО «Індустріальний Телевізійний Комітет»

Коваль Ігор Валентинович

8

ГО «Мрія життя»

Коваленко Олександр Миколайович

9

ГО «Грін Скрін»

Калайда Світлана Вадимівна

10

ГО «Асоціація продюсерів України»

Філіппов Володимир Ігорович

11

ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1»

 

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України»

Стройко Ірина Анатоліївна

12

ГО «Фонд Ігоря Янковського»

Імангулов Тагір Ростемович

13

ГО «Фонд «Молодість»

Дядюра Іванна Анатоліївна

14

ГО «Нарешті»

Іллєнко Михайло Герасимович

15

ТОВ «Телерадіокомпанія «Україна»

Шрамко Олена Миколаївна

16

Національна спілка кінематографістів України

Брюховецька Лариса Іванівна

17

ГС «Асоціація кіноіндустрії України»

Шереметьєв Віталій Олександрович

18

Асоціація «Українська Кіно-Асоціація»

Дербал Євгенія Миколаївна

19

ГО «Місто-Сад»

Паленчук Анна Альбертівна

20

БФ «Велика родина»

Коробіна Світлана Віталіївна

21

ГО «Об’єднання захисників надбань та відродження українського кіномистецтва»

Авраменко Володимир Андрійович

22

ГО «Українська Телевізійна Академія»

Храпко Галина Іванівна

23

ТОВ «Стар Медіа ТБ»

Пантелеймонова Ольга Юріївна

24

ТОВ «Новий канал»

Остапко Оксана Миколаївна

25

ТОВ «Запорізька незалежна телерадіокомпанія «ТВ-5»

Роздобудько Ірен Віталіївна