Нові різдвяні історії в нашому онлайн-кінотеатрі

06.01.2021

Вітаємо з Різдвом Христовим! Нехай світло Різдвяної зорі осяє душі та наповнить їх любов'ю, благодаттю, спокоєм і гармонією. Сьогодні на нашому Youtube-каналі – нові чудові історії: адже коли, як не зараз, час вірити в справжні дива!

Дивимось романтичну комедію Романа Ширмана "Тепер я буду любити тебе" та короткометражну анімаційну стрічку "Калейдоскоп" Володимира Михайлова.

"Тепер я буду любити тебе" – українсько-грузинська романтична комедія режисера Романа Ширмана, створена за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Фільм вийшов в широкий український прокат 31 грудня 2015 року.

У стрічці йдеться про модного ресторатора, успішного бізнесмена та чоловіка в самому розквіті сил, якому удача, здається, посміхається скрізь і завжди. Але на Різдво його життя раптово перевертається з ніг на голову: красуня-дружина йде до іншого… Випадкове знайомство з дівчиною, в якої зараз теж вистачає проблем в коханні, змушує його задуматися, це фортуна чи може чийсь хитромудрий план. Їхні історії переплітаються, доля продовжує іронізувати, а кохання грається з ними і веде за своїм власним сценарієм.

Ролі в фільмі виконують Богдан Бенюк, Ольга Сумська, Кристина Кісельова, Арина Анпілогова, Тимур Полянський, Георгій Масхарашвілі, Роман Луцький та інші.

Режисер та автор сценарію – Роман Ширман, оператор-постановник – Олексій Степанов, художник-постановник – Марія Шуб, продюсери - Олена Фетісова, Володимир Козир, Лаша Халвіші. Фільм створено компаніями "Інтерфільм" (Україна) та "Artizm Ltd" (Грузія). Загальний кошторис стрічки склав 12 млн 905 тис. 800 грн., з яких 6 млн 452 тис. 900 грн. – державна фінансова підтримка.

"Калейдоскоп" – короткометражний анімаційний фільм режисера Володимира Михайлова. Стрічку створено за підтримки Міністерства культури і туризму України в 2006 році.

Напередодні свят всі вбирають ялинки і готують подарунки. Хлопчик із нетерпінням чекає моменту, коли зможе відкрити яскраві святкові пакунки із сюрпризами всередині. В одному з них він знаходить калейдоскоп, який переносить його в новий світ, повний казки, кольору та дива… У фільмі звучить музика з творів П. І. Чайковського.

Режисер – Володимир Михайлов, автор сценарію – Вадим Шинкарьов, художник-постановник – Наталія Михайлова, звукорежисер – Наталія Варнавська, режисер монтажу – Наталія Охотимська. Стрічку створено компанією "Укранімафільм".

Гарного перегляду та веселих свят!