До дня народження Олександра Довженка: в онлайн-кінотеатрі Держкіно – комедія "Ягідка кохання"

10.09.2021

10 вересня відзначається 127 років від дня народження класика українського кінематографа Олександра Довженка. Пропонуємо подивитися в онлайн-кінотеатрі Держкіно першу зі вцілілого доробку видатного режисера картину, комедію "Ягідка кохання". Короткометражна стрічка створена Довженком у 1926 році.

На початку свого шляху в кіно Олександр Довженко бачив себе комедійним режисером. У другій після втраченого нині "Васі-реформатора" комедії Довженка "Ягідка кохання" перукар Жан Ковбасюк дізнається, що став батьком і всіляко намагається позбутись дитини. Йому це вдається, та коли з'ясовується, що мати немовляти спромоглась здобути аліменти, Жан негайно обіцяє бути гарним батьком. Залишається лише знайти дитину, якої він тільки-но з такими труднощами позбувся.

Режисером та автором сценарію стрічки є Олександр Довженко, оператори-постановники – Данило Демуцький та Йозеф Рона. Ролі виконали: Мар'ян Крушельницький, Маргарита Чардиніна-Барська, Дмитро Капка, Микола Надемський, Іван Замичковський та інші.

Стрічка густо насичена карколомними трюками, комедійними ситуаціями та гонками. Гарного перегляду!