В онлайн-кінотеатрі Держкіно – документальний фільм "Кокуш. U.Сrane" про легендарного українця Анатолія Кокуша та його винаходи

15.01.2021

"Кокуш. U.Сrane" (Одержимість)документальний фільм режисерів Світлани Соколенко та Андрія Зажарського, створений у 2018 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Це розповідь про найскромнішого українського двічі лауреата "Оскара" та його одержимість кіно.

Анатолій Кокуш — легендарна людина в українському кінематографі. За допомогою техніки, винайденої та сконструйованої особисто Кокушем і на його студії "Фільмотехнік", знято безліч фільмів, рекламних відео, концертів, шоу та спортивних змагань по всьому світу. Його знамениті крани та системи стабілізації для кінокамер користуються величезним попитом у Голлівуді, а сам Анатолій Кокуш має дві нагороди Американської кіноакадемії за науково-технічні досягнення (так званий "Технічний Оскар").

Режисери фільму – Світлана Соколенко та Андрій Зажарський, автори сценаріюОлексій Уманський та Андрій Євстратенко, продюсерАндрій Зажарський, директор картиниАліна Копйова. Загальний бюджет фільму – 2 млн 316 тис. 113 грн. (100% державної фінансової підтримки).