Сьогодні в онлайн-кінотеатрі Держкіно – короткометражний ігровий фільм-дебют Максима Ксьонди "Дорога"

14.08.2020

Короткометражний ігровий фільм-дебют Максима Ксьонди "Дорога" став одним з переможців Першого відкритого конкурсу кінопроєктів на отримання державного фінансування, який відбувся у серпні 2011 року. Темою фільму є самореалізація та соціальна адаптація у суспільстві молоді з родин зі складними життєвими обставинами.

Це історія про підлітка, який став непотрібним для своїх розлучених батьків. На небезпечному шляху від одного з батьків до іншого він зустрічає людину, водія вантажі́вки, в якому бачить ідеальний образ батька. Це дає йому доросле розуміння життя і визначає його шлях — маленька людина починає відкривати для себе великий світ.

Ролі у фільмі виконали Євгеній Герасименко, Євгеній Єфремов, Світлана Штанько, Віктор Глушков.

Стрічка взяла участь у більш ніж 30 фестивалях та отримала низку нагород, серед яких — “Золотий Дюк за Найкращий український короткометражний фільм” Одеського МКФ (Україна, 2013); Спеціальна відзнака журі національного конкурсу “За майстерність викликати емоцію” КМКФ «Молодість» (Україна, 2013); Спеціальна відзнака журі Slamdance Film Festival (США, 2014); “Liberté-Audience Award” у міжнародному та німецькому конкурсах Hamburg International Short Film Festival (Німеччина, 2014); Спеціальна відзнака конкурсу “Black Sea Competition” IN THE PALACE International Short Film Festival (Болгарія, 2014); Найкращий фільм-дебют 2012-2013 за версією Національної спілки кінематографістів України.