Стартували зйомки романтичної комедії "Сусідка" за сценарієм Ірени Карпи

27.07.2021

У Києві розпочалися зйомки романтичної комедії "Сусідка" виробництва компанії F Films за підтримки Держкіно та каналу "1+1". Сценарій до фільму написала письменниця та музикантка Ірена Карпа.

Це комедійна історія про затятого холостяка-ловеласа Петра, який на вечірці з друзями б'ється об заклад, що зможе прожити під одним дахом із жінкою протягом місяця. Але його "сусідка" по квартирі, виявляється, "з причепом". Як мачо виживатиме на одній території з розлученою вчителькою музики і двома дітьми – можна буде незабаром побачити в кіно.

Я сама обожнюю комедії з бешкетуванням і добрим кінцем. А в цьому фільмі ми катком проїдемося по стереотипам про стосунки між чоловіком та жінкою та сімейні цінності.

Авторка сценарію Ірена Карпа

Режисеркою проєкту стала Наталя Пасеницька. У головній ролі знімається актор Артемій Єгоров, хто з зірок стане його партнеркою в фільмі – продюсери поки не розголошують.

Ми прагнемо зняти дотепний та видовищний ром-ком, дуже віримо в цей жанр і його потенціал для широкого прокату. Після карантинів та локдаунів глядачі прагнуть свіжих та якісних видовищ. Сподіваємося, що наша романтична стрічка розважить українців у ці нелегкі часи.

Шоуранер та співзасновниця компанії F Films Олеся Ногіна