Святковий настрій та нові історії на нашому Youtube-каналі

31.12.2020

Готуємось до свят та дивимось нові фільми в нашому онлайн-кінотеатрі! Сьогодні це "Микита Кожум'яка" Манука Депояна – перша українська повнометражна 3D-анімаційна стрічка, створена за підтримки Держкіно, та комедія Влада Дикого "Скажене весілля 2"

Надзвичайно успішний як в українському, так і в іноземному прокаті "Микита Кожум'яка" Манука Депояна ("Драконячі чари" (англ. The Dragon Spell)) — перша українська повнометражна 3D-анімаційна стрічка, створена за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Казка є продовженням героїчних подвигів славетного Кирила Кожум’яки, який переміг останнього Змія, тільки головним героєм цієї історії є його 12-річний син Микита. І хоча хлопчик не володіє дивовижною фізичною силою батька, але завдяки силі характеру та справжній дружбі він перемагає Змія та рятує світ. "Микита Кожум'яка" — дивовижна казка із захоплюючим сюжетом і щасливим кінцем, яка розповість про щирі почуття, справжню дружбу і про те, що справжнє геройство не у фізичній силі, а у силі духу.

Режисер стрічки — Манук Депоян, автори сценарію — Олена Шульга та Світлана Куценко, продюсер — Дмитро Бєлінський. Стрічку створено кінокомпанією Panama Grand Prix, загальний бюджет фільму склав 97,3 млн грн., державна фінансова підтримка — 4 млн грн.    

А комедія Влада Дикого "Скажене весілля 2" нагадає нам про пристрасті родини Середюків, у яких що не рік – то нове скажене весілля. Щойно вщухли емоції Василя Середюка після весілля молодшої доньки і темпераментний батько тільки-но видихнув, як тепер вже старша доця приводить у дім неочікуваного зятя.

Режисер – Владислав Климчук (Влад Дикий), автори сценарію – Микола Куцик та Олексій Приходько, продюсери – Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка. Музичними продюсерами фільму виступили Потап та Позитив, вони також зіграли епізодичні ролі у фільмі. Стрічку створено компаніями FILM.UA Group та "Прототип продакшн". Загальний кошторис картини склав 15 мільйонів грн, державна фінансова підтримка – 7 млн. грн.

Гарного перегляду та веселих свят!