У прокаті з 3 березня – романтична комедія Наталі Пасеницької "Сусідка" за сценарієм Ірени Карпи

09.02.2022

Із 3 березня 2022 р. у всеукраїнський прокат виходить створена за підтримки Держкіно романтична комедія Наталі Пасеницької "Сусідка" за сценарієм Ірени Карпи. Автори фільму представили офіційний трейлер стрічки.

Увесь сенс життя молодого гульвіси Петра – вечірки, стосунки на ніч та нуль відсотків відповідальності. А ще його легко взяти "на слабо", тому він закладається з другом дитинства на "порш", що зможе місяць прожити з однією жінкою. Так у "холостяцькій норі" опиняється його повна протилежність – скромна та розсудлива вчителька музики Вероніка.

Але сюрпризом для Петра стає поява в його оселі... дітей Вероніки, розбишак-другокласників, які перевертають життя мачо догори дригом. Чи під силу мачо "зі стажем" таке випробування і чим закінчиться для нього це пекельне сусідство – не здогадується ніхто. Тому інтриг та несподіванок буде чимало, але чудовий настрій – гарантовано.

Ми хотіли створити для глядачів ефектну, смішну та легку романтичну історію, яку буде приємно подивитися під час весняних свят як молодим парам на побаченні, так і сімейним подружжям, яким будуть особливо близькі гумористичні ситуації, пов’язані з дітьми.

Продюсерка проєкту Олеся Ногіна

У головних ролях знялися актори Артемій Єгоров та Ксенія Мішина, відома за проєктами "Кріпосна", "Танці із зірками" та "Холостячка". Авторкою сценарію фільму стала письменниця Ірена Карпа, режисерка – Наталя Пасеницька.

Стрічку створено компанією F FILMS за підтримки Державного агентства України з питань кіно.