В онлайн-кінотеатрі Держкіно – анімаційна стрічка Анатолія Лавренішина "Крамниця співочих пташок"

02.10.2020

Сьогодні в нашому кінотеатрі – найкращий анімаційний фільм України 2011-2015 років за версією видання dilo.ua, – короткометражна анімаційна стрічка Анатолія Лавренішина "Крамниця співочих пташок". Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. 

Дія фільму розгортається в урбаністичному місті майбутнього, де механізми замінили живих істот. Головний герой марно намагається продати екзотичний товар – живих співочих птахів. Одного разу він рятує дивовижне створіння – чарівну птицю, що назавжди змінить його життя.

“Крамницю співочих пташок” було визнано найкращим анімаційним фільмом України за 2011-2015 роки за версією видання dilo.ua. Фільм отримав приз в номінації "Найкраща анімація" на 32-му Міжнародному фестивалі короткого метру у Тегерані (Іран) у 2015 році, був номінантом Варшавського міжнародного кінофестивалю 2014 року в конкурсі короткометражних фільмів, Національного конкурсу Одеського міжнародного кінофестивалю та КМКФ “Молодість”. Окрім цього, “Крамниця співочих пташок” увійшла до альманаху короткометражних фільмів “Українська нова хвиля–3” та альманаху анімаційних фільмів "Калейдоскоп української анімації".

Оператор: Сергій Саломатін

Продюсер: Віталій Хало

Автор сценарію: Анатолій Лавренішин

Художник-постановник: Анатолій Лавренішин

Композитор: Антон Байбаков

Стрічку створено у 2013 році компанією ТОВ "Маркус Фільм", загальний бюджет анімаційного фільму склав 1 757,3 тис. грн. (100% державної фінансової підтримки).