В онлайн-кінотеатрі Держкіно – анімаційна стрічка Сергія Мельниченка "Дівчинка з риб'ячим хвостом"

20.11.2020

"Дівчинка з риб'ячим хвостом" – короткометражна анімаційна 3D-стрічка режисера Сергія Мельниченка. Фільм створено студією "Червоний собака" у 2013 році, за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Це історія про подорож у таємничий внутрішній світ людини: одного разу ви можете стати дівчинкою з риб'ячим хвостом і мандрувати в світі своїх емоцій, наче в казці...

Режисер та автор сценарію картини – Сергій Мельниченко, продюсер – Олена Голубєва. Загальний бюджет фільму – 1 млн 584 тис. 600 грн. (100% державної фінансової підтримки).

У 2014 році "Дівчинка з риб’ячим хвостом" отримала Приз глядацьких симпатій Національного конкурсу КМКФ "Молодість", фільм також є призером фестивалю "Відкрита ніч. Дубль 17". Стрічку було відібрано до конкурсної програми престижного Міжнародного анімаційного фестивалю Ottawa International Animation Festival.

"Дівчинка з риб’ячим хвостом" входить до альманахів українських короткометражних фільмів "Калейдоскоп української анімації", P.S. Kyiv Comic Con та "Українська нова хвиля. Romantіque".