В онлайн-кінотеатрі Держкіно – дебютна стрічка Марії Кондакової "Листопад"

06.11.2020

"Листопад" – дебютна короткометражна стрічка Марії Кондакової, що була знята в 2014 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Це кримінальна драма про самотню 40-річну жінку Валю, двірничку одного зі спальних районів Києва. Одного разу в лісі біля дому, де вона працює, з’являється дивний незнайомець. Ніч вони проводять разом, а рано-вранці до Валі додому приходять міліціонери.

Світова прем’єра фільму "Листопад" відбулась у 2014 році на одному з найпрестижніших кінофестивалів світу в Локарно, у секції “Pardo di domani” (“Леопарди майбутнього”). Загалом, дебютну стрічку Марії Кондакової показали на більш ніж 50 кінофестивалях: “Листопад” має “Золотого Дюка” Одеського міжнародного кінофестивалю як найкращий короткометражний фільм 2014 року та диплом журі Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI, приз журі та спеціальну відзнаку від Festival Tous Courts у Франції, багато інших відзнак та нагород.

Режисером та співавтором сценарію картини є Марія Кондакова, співсценаристом виступила Марися Нікітюк. Продюсери фільму – Ігор Савиченко та Роман Климпуш (компанія “Директорія кіно”). Загальний бюджет фільму склав 1 млн 265 тис. 300 грн. (100% державної фінансової підтримки). Стрічка увійшла до кіноальманаху короткометражних фільмів “Українська нова хвиля-3”.