В онлайн-кінотеатрі Держкіно - документальний фільм Сергія Волкова "У відриві"

18.09.2020

Документальний фільм режисера Сергія Волкова "У відриві" створено "Українською студією хронікально-документальних фільмів" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Робота над проєктом тривала більше чотирьох років. Це чотири роки спостережень за долями двох українських музикантів – скрипаля Ігоря Чернявського та "рокера" Олександра Піпи. Герої фільму незнайомі один із одним і виконують стилістично абсолютно різну музику. Але є те, що їх об’єднує: країна, громадянська позиція і відповідальність за вибір свого шляху в житті.

Це фільм про Україну, яка переживає найскладніший період своєї сучасної історії, про людей, які в ній живуть. Про сучасну музичну культуру, яку визначають як "неформат". Про музикантів, що виконують некомерційну музику, та ті труднощі, з якими вони щодня стикаються.

Режисер та автор сценарію Сергій Волков

Фільм є одним із переможців Сьомого конкурсного відбору Держкіно. Автор сценарію та режисер – Сергій Волков, оператор – Максим Руденко, продюсер – Наталія Шевчук. Загальний бюджет фільму склав 800 000 грн (100% державної фінансової підтримки).

Стрічка зайняла перше місце в категорії "Кращий документальний фільм" Канівського МКФ та перше місце в категорії "Кращий фільм національної програми. Повний метр" Рівненського МКФ. Фільм було представлено також в рамках “Гогольфеста” в м. Київ.

Переглянути стрічку