В онлайн-кінотеатрі Держкіно – фільм Тараса Ткаченка "Гніздо горлиці"

07.08.2020

Сьогодні в онлайн-кінотеатрі Держкіно – повнометражний фільм Тараса Ткаченка "Гніздо горлиці", що отримав шість нагород Першої національної кінопремії "Золота Дзиґа". 

"Гніздо горлиці" — це соціальна драма про життя українських жінок-заробітчанок в Італії за сценарієм-переможцем "Коронації слова-2012" від Василя Мельника.

Робота Дарини в італійській родині була б нестерпною, якби не син старої синьйори, Алессандро. В кожного з них є своє минуле, яке не відпускає, але тепло і щирість ваблять їх одне до одного. Після повернення в Україну до чоловіка і доньки, Дарині доведеться зробити непростий вибір між тим життям, яке вона знала, і тим, яке привезла з собою.

Стрічку створено за результатами Четвертого конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно. Режисером та співавтором сценарію стрічки є Тарас Ткаченко. Оператором стрічки став Олександр Земляний, продюсер картини - Володимир Філіппов. У ролях: Римма Зюбіна, Віталій Лінецький, Микола Боклан, Наталія Васько. Виробництво фільму здійснили Продюсерський центр "ІнсайтМедіа" (Україна) та "4 Rooms" (Італія). 

Нагороди на фестивалях:

- Золотий Дюк за Найкращий український повнометражний фільм, Одеський Міжнародний Кінофестиваль 2016;

- Приз екуменічного журі, Міжнародний кінофестиваль Мангейм-Гайдельберг 2016;

- Виконавиця головної ролі Римма Зюбіна - Special Achievement Award, Міжнародний кінофестиваль Мангейм-Гайдельберг 2016;

- Перша національна кінопремія «Золота дзиґа» 2017 у 6 номінаціях:

Микола Боклан – Найкращий актор другого плану;

Наталя Васько – Найкраща акторка другого плану;

Віталій Лінецький (посмертно) – Найкращий актор;

Римма Зюбіна – Найкраща акторка;

Тарас Ткаченко – Найкращий режисер (премія ім. Ю. Іллєнка);

«Гніздо горлиці» - Найкращий фільм.

- Найкраща жіноча роль - Римма Зюбіна, Міжнародний кінофестиваль «Кохання – це божевілля», Варна, Болгарія.