В онлайн-кінотеатрі Держкіно – короткометражний фільм Тараса Денисенка "Мій хлопчику"

23.10.2020

Сьогодні в онлайн-кінотеатрі Держкіно –короткометражний фільм режисера Тараса Денисенка "Мій хлопчику". Стрічку створено в 2015 році кінокомпанією "Продакшн №1" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Фільм "Мій хлопчику" є режисерським дебютом актора Тараса Денисенка. Ідея картини – у вічній проблемі поколінь батьків і дітей. Герої стрічки – батько та хворий хлопчик. Їхня маленька родина опинилася за межею бідності, вони не живуть, а виживають у постійній ілюзії, що все буде добре. Любов, надія та вони двоє, – один для одного: все що є. Здається, більшого й не треба, але світ має інші закони та правила. Герої Тараса Денисенка бідні матеріально, але багаті в своїх почуттях, і ці стосунки коштовніші за всі діаманти землі.

Я просто хотів подивитися через мистецтво кіно на людську душу, на взаємостосунки, і на те, що є основним у людей, що може в будь-яку трагічну хвилину допомогти їм залишитись людьми. Зберегти себе як людину, не піддатись обставинам і не самознищитись.

Режисер Тарас Денисенко на прем’єрі стрічки.

Заслужений артист України, актор, сценарист, кіноактор і режисер Тарас Денисенко пішов з життя у віці 52 років у 2017 році. Він зіграв більше ніж 30 ролей у повнометражних фільмах, а у 90-их роках став одним із провідних українських акторів.

Стрічку "Мій хлопчику" створено кінокомпанією "Продакшн №1" за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Загальний бюджет фільму склав 1 млн 585 тис. 400 грн. (100% державної фінансової підтримки).