В онлайн-кінотеатрі Держкіно – лірична комедія "F63.9 Хвороба кохання"

12.02.2021

"F63.9 Хвороба кохання" – лірична комедія Дмитра Томашпольського та Олени Дем'яненко за сценарієм Дмитра Томашпольського. Фільм спільного виробництва України та Франції був створений кінокомпанією "Гагарін Медіа" у 2013 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

У стрічці йдеться про кохання лікарки-венеролога і космонавта, а ще – про секретний урядовий експеримент космічного масштабу. Картина отримала таку назву в процесі зйомок, коли автори дізналися, що Всесвітня організація охорони здоров’я включила кохання до переліку психічних відхилень під кодом F63.9 поряд із алкоголізмом, клептоманією і токсикоманією. Фільм є досить несподіваним зразком романтичної комедії: у стрічці різко та зухвало доводяться до абсурду та вивертаються навиворіт звичні штампи історій про нещасних закоханих, у чиї стосунки втручається то третій зайвий, то урядова змова.

У ролях: Ніна Сель, Олексій Зубков, Володимир Абазопуло, Олександр Ігнатуша, Лариса Кадочникова, Світлана Крючкова, Наталія Шаміна, Олександр Баргман, Анастасія Матешко, Олег Осина.

Режисером та автором сценарію стрічки є Дмитро Томашпольський, співрежисером виступила Олена Дем'яненко. Продюсери – Андрій Азархін, Дмитро Томашпольський, Олена Дем'яненко та Наталія Клісенко. Загальний бюджет фільму склав 12 млн. 288 тис. 771 грн., з яких 50% (6 млн 144 тис. грн.) є державною фінансовою підтримкою.