В онлайн-кінотеатрі Держкіно – нова добірка фільмів, створених за підтримки Агентства

04.12.2020

Сьогодні до вашої уваги – створені за підтримки Держкіно короткометражні стрічки "Чарівна балерина" режисера Олени Рубашевської та "Крапка в кінці роману" Андрія Макарченка і документальний фільм Дмитра Томашпольського "Виграти все".

"Чарівна Балерина" – короткометражний фільм режисерки Олени Рубашевської. Стрічку знято в 2017 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У 2018 році картина була визнана "Найкращою комедією" кінофестивалю Great Lakes International Shorts Festival (США) та була представлена на Cannes Short Film Corner.

Музична комедія Олени Рубашевської розповідає про незвичайну особливість звичайного сантехніка Петровича: час від часу його перестає слухатися його тіло та незалежно від волі власника починає танцювати балет. Зазвичай Петрович заспокоює напади алкоголем. Та одного дня ситуація погіршується…

Кінопроєкт короткометражного фільму "Чарівна балерина" став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером і автором сценарію фільму є Олена Рубашевська, продюсер – Вікторія Слопіцька. Ролі у фільмі виконали Олександр Ягольник, Ігор Зоров, Микола Пташинський.

Загальний бюджет фільму – 949 тис. 398 грн. (100% державної фінансової підтримки).

"Крапка в кінці роману" – дебютний короткометражний фільм режисера Андрія Макарченка. Стрічку створено в 2013 році Національною кіностудією художніх фільмів імені Олександра Довженка за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Це історія про письменника, який при створенні детективного роману потрапляє в світ своїх персонажів. Автору доводиться жити життям головного героя свого твору, доля якого складається не дуже вдало.

Режисер та автор сценарію фільму – Андрій Макарченко, композитор – Максим Шоренков, ролі виконали Євген Підгорний, Крістіна Синельник.

Загальний бюджет фільму – 1 млн 485 тис. 479 грн. (100% державної фінансової підтримки).

"Виграти все" – повнометражний документальний фільм режисера Дмитра Томашпольського. Стрічку створено в 2016 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Фільм про механізм перемоги, створений великим тренером Ігорем Турчиним. Під його керівництвом жіночий гандбольний клуб "Спартак" (Київ) став єдиною у світі командою, що потрапила до Книги рекордів Гіннеса. Гандболістки здобули всі можливі нагороди у своєму виді спорту, перемогли в усіх змаганнях як на державному, так і на міжнародному рівнях. Лідера команди Зінаїду Турчину визнано найкращою гандболісткою XX століття.

Режисер та автор сценарію – Дмитро Томашпольський, композитор – Тимур Полянський, продюсер – Олена Дем'яненко (кіностудія "Гагарін Медіа").

Загальний бюджет фільму – 1 млн 500 тис. грн. (100 % державної фінансової підтримки).