В онлайн-кінотеатрі Держкіно – прем'єра фільму режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко "Віолончель"

23.04.2021

Пропонуємо до перегляду стрічку "Віолончель" – дебютний короткометражний фільм режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко. Стрічка увійшла до четвертого кіноальманаху "Українська Нова Хвиля", а також до збірок короткометражних фільмів "Любов. Live." й "Чоловік та жінка".

У 2015 році стрічка отримала Спеціальну відзнаку журі Національного конкурсу Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" за найкращий сценарій, який написала Марина Степанська.

"Віолончель" фільм про мрію, яка може розповісти про людину більше, ніж тисячі слів. Чоловік та жінка зустрічаються погожою дниною серед кримського степу. Вона щойно купила в місті віолончель, не змогла з нею сісти в автобус і тепер змушена йти додому пішки. Він опинився тут зовсім випадково. У кожного за плечима своє життя, але хто сказав, що вони не можуть змінити його хоча б на один день? Вони вигадують своє минуле і своє теперішнє. Але чи так вже вони неправі можливо, вони насправді є цими людьми?

Головні ролі в картині виконали Андрій Ісаєнко, Катерина Качан та Микола Боклан. Фільм створено ДП "Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка" за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Загальна вартість виробництва фільму склала 1 млн 669 тис. грн (100% державної фінансової підтримки).