В онлайн-кінотеатрі Держкіно сьогодні – дебютний повнометражний фільм Дмитра Мойсеєва "Такі красиві люди"

30.10.2020

"Такі красиві люди" – дебютна повнометражна робота Дмитра Мойсеєва, знята в 2013 році Національною кіностудією художніх фільмів імені Олександра Довженка. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Це історія чотирьох людей, які втекли на край світу. Холодне сонце, вітер, море… Дві подруги, Марта та Люба, рятуючись від метушні великого міста, оселились на березі моря якнайдалі від людей. Із Любою її щаслива родина: добрий, дивакуватий чоловік та восьмирічний син. У Марти – невдалий досвід у шлюбі, успіхи в рибацтві, піаніно та самотність. Разом вони влаштовують домашні вистави, читають вірші та слухають музику. Проте Марті не вистачає справжнього тепла. Так в її житті з’являється Іван – невдаха-письменник, якому належить вирішити, чи вартий він сильних почуттів та чи зможе він ще покохати…

Фільм "Такі красиві люди" схожий на японське хоку: простими засобами він передає сутність людського існування та яскравість почуттів.

Режисер та автор сценарію картини – Дмитро Мойсеєв, продюсер – Ігор Ставчанський (Національна кіностудія імені О. Довженка). Стрічку знімали в Івано-Франківську, Криму (Феодосія), Генічеську та Києві. Зйомки у Генічеську відбувалися на березі Азовського моря на Арабатській стрілці.

Загальний бюджет фільму – 5 млн 889 тис. 556 грн. (100% державної фінансової підтримки). Прем'єра картини відбулась в основній конкурсній програмі 43-го Міжнародного кінофестивалю «Молодість». Фільм також брав участь у кінофестивалях в Італії, Польщі, Вірменії, США.