Щиро вітаємо всіх, хто сьогодні святкує Різдво Христове!

25.12.2020

Від щирого серця вітаємо всіх, хто сьогодні святкує Різдво Христове! Нехай це свято людяності та милосердя наповнить серця радістю та вірою в дива! Нехай у ваших родинах панують щирість, душевне тепло та злагода. Щасливого Різдва вам та вашим близьким!

Сьогодні в нашому різдвяному онлайн-кінотеатрі – сімейний фільм-казка Олени Каретник "Тільки Диво" та анімаційний серіал Ярослави Руденко-Шведової "Пригоди Котигорошка та його друзів" про славнозвісного героя народної казки.

"Тільки Диво" – дитяча сімейна різдвяна казка режисерки та сценаристки Олени Каретник. Стрічку створено в 2019 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Сімнадцятирічний Северин та його сестра Аніка живуть у мальовничих горах у місті, яке вже довгі сім років потерпає від нескінченної зими. Небагатий, проте добрий і сміливий юнак напередодні дня Святого Миколая вирушає на пошуки відомого лікаря для батька, якого було сильно поранено, коли він рятував рідне місто від руйнівної льодової навали. На шляху героя багато перешкод: стихійні лиха, таємничі летючі істоти й безжалісні лиходії. У Северина є три дні, щоб урятувати, закохатися, вижити...

Для створення фільму в Буковелі звели величезну декорацію – казкове містечко "Ніколас Сіті". Над стрічкою працювали понад 600 фахівців, серед яких – професійні фігуристи та більш як 200 акторів. Півтисячі казкових костюмів (300 з яких – ручної роботи) спеціально для фільму створила українська дизайнерка Айна Гассе.

Режисер та автор сценарію фільму – Олена Каретник, оператор-постановник – Дмитро Санін, продюсери – Олена Каретник, Сергій Машевський та Леонід Гудков (компанія "Казка Продакшн"). Загальний бюджет фільму склав 61 млн 598,5 тис. грн, з яких 43 млн 898,6 тис. грн – державна фінансова підтримка.

"Пригоди Котигорошка та його друзів" серіал режисерки Ярослави Руденко-Шведової, створений на основі українських народних казок та міфів.

У чотирисерійному анімаційному фільмі йдеться про богатиря, який разом зі своїми вірними товаришами подорожує світом. На браву компанію чекає безліч авантюр і зустрічей із колоритними персонажами: лісовиком, велетнем, чортами та іншими героями казок. Чи зможуть друзі впоратися з хитрими і, найчастіше, дуже могутніми пройдисвітами?

«Пригоди Котигорошка» – це, передусім, веселі історії, в основі яких лежить український фольклор, народні казки, міфи. Ми зняли їх так, щоб діти сміялися, а дорослі всміхались.

Режисерка та співсценаристка картини Ярослава Руденко-Шведова. 

Співсценаристом фільму також виступив Вадим Шинкарьов, композитори серіалу – Андрій Соловйов та Леонід Белей, продюсер – Едуард Ахрамович. Стрічку створено у 2013 році на студії "Укранімафільм", її загальний бюджет – 3 млн 232 тис. 183 грн. (100% державної фінансової підтримки).

Гарного вам перегляду та радісних свят!