Виходить у прокат стрічка Олександра Ітигілова "Казка старого мельника"

14.12.2020

17 грудня в широкий кінотеатральний прокат виходить "Казка старого мельника" – український фільм-фентезі, знятий Олександром Ітигіловим за однойменною книгою Сергія Ухачевського. 19 грудня творці стрічки запрошують на спеціальні покази за участі акторів та творчої групи фільму.

Багато чого дивовижного та надзвичайного знає старий мельник, що й розповів історію про малого бурсака Миколку, який вирушає до пана Адама – військового, щоб навчити грамоті його доньку Христинку. Та на шляху до маєтка Миколка дізнається, що селище захопили нечисті сили, вовкулаки та повітрулі, а сам пан Адам знаходиться у полоні. Миколка та Христинка вирішують звільнити в'язнів і землю від нечисті, але для цього їм доведеться пройти крізь багато випробувань, одне з яких може виявитися їм не під силу.

Ролі у фільмі виконали: Анна Кошмал, Валентин Томусяк, Олексій Богданович, Ада Роговцева, Володимир Горянський, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Євген Нищук, Олексій Вертинський, Олеся Жураківська, Гарік Бірча, Василь Бендас.

Режисер стрічки – Олександр Ітигілов, автор сценарію – Сергій Гаврилюк. Фільм створено кінокомпанією ТОВ "Євромедіа компані" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

19 грудня, у День Святого Миколая, відбудуться спеціальні покази фільму "Казка старого мельника": стрічку представлять актори-виконавці ролей у фільмі та члени знімальної групи.

Покази пройдуть:

- о 12:25 у кінотеатрі "Жовтень" (м. Київ, вул. Костянтинівська, 26);

- о 16:00 у кінотеатрі Miromax, ТРЦ "Аладдін" (м. Київ, вул. Михайла Гришка 5).

Електронна адреса для акредитації ЗМІ: kino@ufd.ua