Громадське обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів» (10.02.2021)

Державне агентство України з питань кіно пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів» (далі – проєкт акта).

Проєкт акта розроблено з метою удосконалення Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. № 1315 та приведення у відповідність до законодавства деяких його інших положень у зв`язку з переходом на видачу прокатних посвідчень в електронній формі.

Необхідність пропонованих змін зумовлена запровадженням можливості надання Державним агентством України з питань кіно адміністративної послуги з видачі Державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів в електронному вигляді.

Прийняття постанови «Про внесення змін до Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів» дозволить привести у відповідність до законодавства та удосконалити Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів у зв’язку із переходом на видачу прокатних посвідчень в електронній формі.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до 10 березня 2021 року включно в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Державного агентства України з питань кіно: 01010, м. Київ, вул. Лаврська, 10.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту акта Іллєнко Марія Вадимівна – начальник відділу державного регулювання кіновідеопрокату Державного агентства України з питань кіно: тел. (044) 280-15-72, електронна пошта illienko@usfa.gov.ua.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті Держкіно.

Проєкт постанови

Пояснювальна записка