Анонси, оголошення

13.05.2022

Готується каталог української анімації до Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів у Ансі

Наближається наймасштабніший міжнародний фестиваль анімації 2022 Festival international du film d'animation d'Annecy, який пройде з 13 до 18 червня у Франції. Українська Анімаційна Асоціація UANIMA пропонує долучитися до українського анімаційного каталогу, що буде представлений на фестивалі, та розповісти про свої здобутки.

Читати далі
13.05.2022

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon: організаційне

Хотіли б нагадати всім, хто має бажання долучитись до кіномарафону, що всі покази та події, що відбуваються в межах кіномарафону, а головне – призначення та отримувачі зібраних кінопоказами коштів та благодійних внесків обов’язково мають бути погоджені з організаторами марафону. Інакше ми не вбережемось від шахраїв, які готові будуть скористатись нагодою, або не матимемо змоги забезпечити належну якість проведення заходів.

Читати далі
22.04.2022

На кіноринку в Каннах має бути Український павільйон. Долучайтесь

Просимо представників кіносфери за можливості долучитись до вирішення фінансово-організаційних питань за роботою Національного павільйону України на кіноринку Marché du Film ювілейного, 75-го Каннського міжнародного кінофестивалю. Пишіть на info@usfa.gov.ua чи на нашу фб-сторінку у ПП.

Читати далі
20.04.2022

Готуємо каталог кіноіндустрії для Українського павільйону на Marché du Film - Festival de Cannes

Спільними зусиллями Держкіно та профільних галузевих асоціацій та кінокомпаній Україна буде представлена національним павільйоном на кіноринку Каннського кінофестивалю Marche du Film. Для роботи павільйону ми готуємо електронні каталоги з інформацією про кіноіндустрію та пропонуємо долучитися до їх наповнення, надати інформацію про ваші проєкти та сервіси.

Читати далі
16.04.2022

Оголошення про засідання Ради з державної підтримки кінематографії, що відбудеться 21 квітня 2022 р.

Засідання Ради з державної підтримки кінематографії відбудеться 21 квітня 2022-го року о 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Кіото, 27. Засідання пройде в онлайн-режимі.

Читати далі
12.04.2022

Запрошуємо до участі в нараді щодо представлення України на кіноринку Marché du Film

Запрошуємо представників профільних галузевих асоціацій та компаній до участі в нараді щодо представлення України на міжнародному кіноринку Marché du Film 75-го Каннського кінофестивалю. Нарада відбудеться у zoom-форматі, у четвер, 14 квітня, о 14:00.

Читати далі
25.03.2022

Увага! Технічні роботи на сайті Держкіно

Орієнтовно з 20 години 25 березня до 08 години 28 березня включно, на офіційному вебсайті Держкіно www.usfa.gov.ua відбудуться планові технічні роботи. В цей період сторінка Держкіно може бути недоступна для використання. Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Читати далі
22.03.2022

Результати технічного відбору кінопроєктів на Вісімнадцятий конкурс за напрямами

На жаль, в умовах воєнного стану немає можливості для організації та проведення подальших етапів Вісімнадцятого конкурсного відбору кінопроєктів: його завершення відбудеться після припинення дії воєнного стану.

Читати далі
22.03.2022

Оголошуємо результати технічного відбору кінопроєктів на Вісімнадцятий конкурс

На жаль, в умовах воєнного стану немає можливості для організації та проведення подальших етапів Вісімнадцятого конкурсного відбору кінопроєктів: його завершення відбудеться після припинення дії воєнного стану.

Читати далі
11.03.2022

До уваги заявників Вісімнадцятого конкурсного відбору Держкіно

У Держкіно триває перевірка поданих на Вісімнадцятий конкурсний відбір кінопроєктів: щойно її буде завершено, ми опублікуємо результати технічного відбору. Але, на жаль, в умовах воєнного стану немає можливості для організації та проведення подальших етапів конкурсного відбору: його завершення відбудеться після припинення дії воєнного стану.

Читати далі