Фото, відеоматеріали

06.02.2023

Відеофіксація третього засідання конкурсної комісії для здійснення добору на посаду керівника державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка»

Інформуємо, що 6 лютого 2023 року відбулося засідання конкурсної комісії для здійснення добору на посаду керівника державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка», під час якого були проведені співбесіди з наступними кандидатами: Вікторією Водкою, Оленою Гончарук, Олексієм Пантелєєвим та Сергієм Слєпаком. 

Читати далі
04.02.2023

Відеофіксація першого засідання конкурсної комісії для здійснення добору на посаду керівника державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка»

Повідомляємо, що 31 січня 2023 року у приміщенні Держкіно відбулося перше засідання конкурсної комісії для здійснення добору на посаду керівника державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка» (далі – Комісія), під час якого були прийняті наступні рішення.

Читати далі
29.12.2022

Від сьогодні у вітчизняний прокат виходить романтична комедія «Сусідка» виробництва компанії F FILMS за підтримки Держкіно

Прокату стрічки чекали понад десять місяців. Фільм, який мав стати головною романтичною комедією весни 2022-го, дав привід для теплих усмішок і розради в нинішні важкі часи. Адже стрічка повертає глядача в іншу реальність, у 21-й рік, нагадуючи, як ми жили до повномасштабної війни.

Читати далі
07.12.2022

Національний тур «Кіно заради Перемоги!» продовжується: кінопокази ІІ етапу Туру відбулись на Черкащині, Київщині, на Волині та Хмельниччині

У продовження Туру, 18 листопада відбувся показ для дитячої аудиторії внутрішньо-переміщених осіб у санаторії міста Черкаси. Глядачі переглянули фільм-казку "Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво" режисера Михайла Кострова. З представленням фільму на показ завітав автор сценарію та казкар — Сашко Лірник.

Читати далі
23.11.2022

Відеозвіт зі спогадами та враженнями від І етапу Національного туру «Кіно заради Перемоги!»

У межах І етапу Туру з 6 серпня до 31 жовтня 2022 року відбулось 1036 кінопоказів 41 українського повнометражного фільму у 177 населених пунктах 18 областей України та місті Києві.

Читати далі
13.09.2020

"Від майстрів для початківців": Онлайн-лекція Олега Маламужа

У продовженні волонтерського проєкту "Від майстрів для початківців" - онлайн-лекція Олега Маламужа на тему "Психологія роботи в команді. Сторі-борд для кіно"

Читати далі
20.08.2020

Продовжуємо волонтерський проєкт "Від майстрів для початківців": онлайн-лекція Дмитра Суханова

Сьогодні свою лекцію для нас записав кінопродюсер, студент EAVE, член Української кіноакадемії, співзасновник Асоціації кіноіндустрії України, засновник Yo! Directors Awards в Україні Дмитро Суханов.

Читати далі
18.08.2020

Відкриваємо каталог локацій: перший кінотур – Херсонщиною

15-16 серпня 2020 року Голова Держкіно Марина Кудерчук разом із продюсерами та кіновиробниками провели ознайомчий кінотур Херсонщиною. Його ідея полягала в тому, щоб показати представникам української кіноіндустрії унікальні природні локації нашої країни для створення фільмів

Читати далі
18.06.2020

"Від майстрів для початківців": Онлайн-лекція Володимира Яценка

Свою лекцію для проєкту "Від майстрів для початківців" записав продюсер, член Української та Європейської кіноакадемій, представник України в Єврімаж Володимир Яценко

Читати далі
15.05.2020

"Від майстрів для початківців": Онлайн-лекція Яни Антонець

Сьогодні у проєкті “Від майстрів для початківців” поговоримо про роботу з дітьми та підлітками у кіно. Свою лекцію для нас записала режисер та педагог Яна Антонець, яка вже більше п’яти років створює та курує навчальні програми з фільм-мейкінгу для дітей та підлітків

Читати далі