"Від майстрів для початківців": Онлайн-лекція Ірми Вітовської-Ванца

16.04.2020

Продовжуємо волонтерський проєкт Держкіно «Від майстрів для початківців».

Сьогодні свою онлайн-лекцію для нас записала Ірма Вітовська-Ванца — українська акторка театру та кіно, лауреатка Національної Кінопремії «Золота Дзиґа» та володарка інших численних відзнак та нагород, продюсерка та громадська діячка. 

Темою її лекції є «Спосіб існування актора в кадрі: перевтілення чи розчинення». А персонажами, на прикладі яких вона про це розповідає — наші улюблені баба Пріся із фільму "Брама" режисера Володимира Тихого та мама Вадіка Галина із "Моїх думок тихих" Антоніо Лукіча.

-----------------------------------------------

Про проєкт "Від майстрів для початківців"

Кіно – не професія, а життя, саме тому ми пропонуємо всім бажаючим під час карантину пройти курс онлайн-лекцій від майстрів кіно для широкої глядацької аудиторії.

Якщо ви тільки мрієте про роботу в кіноіндустрії, або вже плануєте зняти власний фільм чи написати сценарій, гідний Голлівуда – наші лектори зможуть порадити найкоротший та найбільш ефективний шлях до мрії!

У попередньому числі проєкту - лекція "Сценарій. Як написати комедію?" від продюсера, режисера і сценариста ігрового кіно Володимира Нагорного.

Зустрічаємось щотижня на сторінках Держкіно!