Новини

29.07.2021

Обрано персональний склад експертної комісії з фінансово-економічних питань Шістнадцятого конкурсного відбору

Обрано персональний склад експертної комісії з фінансово-економічних питань Шістнадцятого конкурсного відбору.

Читати далі
29.07.2021

Рада з державної підтримки кінематографії затвердила перелік кінопроєктів-переможців Шістнадцятого конкурсного відбору Держкіно

Рада з державної підтримки кінематографії рішенням № 203 від 29.07.2021 р. затвердила перелік кінопроєктів-переможців Шістнадцятого конкурсного відбору Держкіно

Читати далі
29.07.2021

Засідання Ради з державної підтримки кінематографії – 29 липня 2021 р.

Засідання Ради з державної підтримки кінематографії – 29 липня 2021 р.

Читати далі
27.07.2021

Стартували зйомки романтичної комедії "Сусідка" за сценарієм Ірени Карпи

У Києві розпочалися зйомки повнометражного художнього фільму "Сусідка" виробництва компанії F Films за підтримки Держкіно та каналу "1+1". Режисеркою проєкту стала Наталя Пасеницька. "Сусідка" – це романтична комедія, сценарій якої написала письменниця та музикантка Ірена Карпа, у головній ролі знімається актор Артемій Єгоров.

Читати далі
26.07.2021

Оприлюднення висновків експертів за результатами другого етапу Шістнадцятого конкурсного відбору кінопроектів

Публікуємо висновки експертної оцінки кінопроєктів за результатами другого етапу Шістнадцятого конкурсного відбору.

Читати далі
26.07.2021

В Україні проведуть системне дослідження кіноосвіти

Кожного року профільні навчальні заклади випускають більше тисячі молодих фахівців за 53 освітніми програмами аудіовізуального мистецтва та виробництва. Однак в індустрії відчутний брак професіоналів, зокрема, молодих фахівців, що мають не лише теоретичні, а й практичні знання та професійні компетенції, які відповідають актуальним потребам ринку, що підтверджують представники галузі.

Читати далі
26.07.2021

Світові прем'єри нових фільмів Валентина Васяновича та Олега Сенцова відбудуться на Венеційському кінофестивалі

78-й Венеційський кінофестиваль оголосив конкурсну програму – в конкурсах одного з найпрестижніших кінофестивалів світу Україна буде представлена одразу трьома фільмами, створеними за державної підтримки. Світова прем’єра стрічки "Відблиск" Валентина Васяновича відбудеться в основному конкурсі кіноогляду, "Носорога" Олега Сенцова та "Цензорки" Петера Керекеша – у конкурсній програмі "Горизонти". Ще одну українську стрічку – "Памфір" Дмитра Сухолиткого-Собчука – раніше було відібрано до участі у кіноринку Венеційського кінофестивалю.

Читати далі
26.07.2021

Завершено зйомки повнометражного фільму-дебюту Віри Яковенко "Подвійний іммельманн"

Фільм безоціночно показує процеси, які виникли у суспільстві серед мешканців "сірої зони", які зіткнулись із новою реальністю і намагаються пристосуватись до життя у нових умовах. Ролі у фільмі виконують народна артистка України Лариса Руснак, Істан Розумний, Ксенія Баша та інші.

Читати далі
23.07.2021

Експериментальна стрічка Тетяни Ходаківської та Олександра Стеколенка "Манливий, солодкий, без меж або Пісні і танці про смерть" вийшла онлайн

В онлайн-кінотеатрі Takflix вийшла створена за підтримки Держкіно експериментальна стрічка Тетяни Ходаківської та Олександра Стеколенка "Манливий, солодкий, без меж або Пісні і танці про смерть". За рішенням авторів фільму, стрічка доступна безкоштовно на всіх територіях світу.

Читати далі
23.07.2021

Фільм "ЮКІ | Історія перемог вільних Українців" з’явився на сервісі Amazon Prime Video

Створена за підтримки Держкіно документальна стрічка Володимира Мули "ЮКІ | Історія перемог вільних Українців" стала доступною для перегляду на популярній міжнародній платформі Amazon. Картина поповнила онлайн-бібліотеку відео-сервісу Prime Video у Сполучених Штатах Америки та Великій Британії.

Читати далі