Новини

26.11.2020

Третього грудня в широкий прокат виходить документальний фільм Володимира Мули "UKE / ЮКІ - Історія перемог вільних українців"

Третього грудня в широкий прокат виходить документальний фільм Володимира Мули "UKE / ЮКІ - Історія перемог вільних українців", що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували найвідомішу хокейну лігу світу — NHL. Творці фільму запрошують на преспоказ стрічки, який відбудеться 2 грудня об 11:00 у київському кінотеатрі "Оскар" (ТРЦ GULLIVER, Спортивна площа, 1А).

Читати далі
25.11.2020

Стрічка "Пофарбоване пташеня" з шорт-листа премії "Оскар"-2020 вийде в український прокат

10 грудня в український кінопрокат вийде створена за підтримки Держкіно стрічка Вацлава Марула "Пофарбоване пташеня", яка потрапила у шорт-лист 92-ї премії "Оскар". Фільм створено у спільному виробництві Чехії, Словаччини та України. Кінодистриб’ютор "Артхаус Трафік" презентує постер і трейлер картини.

Читати далі
25.11.2020

Кінопутівник Україною: десять днів – і безліч можливостей для унікальних зйомок

Українська кіноасоціація (УКА) за підтримки Держкіно презентує унікальний проєкт – детальну програму ознайомчого туру українськими локаціями для кіновиробників з усього світу, що знаходитиметься онлайн у вільному доступі

Читати далі
24.11.2020

Оголошується конкурс на здобуття грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення та реалізації творчих проєктів у 2021 році

Мета конкурсу – надання державної фінансової підтримки молодим митцям для створення та реалізації соціально значущих творчих кінематографічних проєктів. Загальний обсяг коштів, передбачений на виплату трьох грантів Президента України у 2021 році, складає 3 млн. 900 тис. грн.

Читати далі
24.11.2020

Стрічка Аліни Горлової "Цей дощ ніколи не скінчиться" перемогла на італійському фестивалі Festival dei Popoli

Новий документальний фільм української режисерки Аліни Горлової "Цей дощ ніколи не скінчиться" (This Rain Will Never Stop) переміг на фестивалі Festival dei Popoli у Флоренції. Це один із найстаріших світових фестивалів та єдиний в Італії майданчик для креативної документалістики. Фестиваль відбувся 61 рік поспіль та вперше повністю онлайн через пандемію.

Читати далі
23.11.2020

У листопаді та грудні українські глядачі зможуть побачити документальну стрічку Марії Яремчук "Шлях самурая"

Протягом листопада та грудня триватимуть безкоштовні покази містами України створеного за підтримки Держкіно документального фільму "Шлях Самурая" режисерки Марії Яремчук. Глядачі зустрінуться зі знімальною групою фільму – безпосередніми учасниками подій, яким вдалось втілити на екрані думки та переживання своїх фронтових побратимів.

Читати далі
23.11.2020

Розпочались зйомки повнометражного фільму "Кремінь" режисера Вінсента Ворда

Кінокомпанія "Пронто Фільм" за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України розпочала зйомки повнометражного художнього фільму "Кремінь" ("Storm School"). Робота над стрічкою режисера Вінсента Ворда (Vincent Ward) триває у тісній співпраці з компаніями Altamira Creation AG (Швейцарія) та Neofilm GmbH (Німеччина).

Читати далі
23.11.2020

Призер Санденсу "Земля блакитна, ніби апельсин" Ірини Цілик виходить у широкий прокат

26 листопада в український прокат виходить "Земля блакитна, ніби апельсин" Ірини Цілик. Світова прем'єра фільму відбулася на кінофестивалі "Санденс", де стрічка отримала премію за найкращу режисуру у категорії світового документального кіно. Допрем'єрний показ фільму - 25 листопада, кінотеатр "Київська Русь"

Читати далі
20.11.2020

В онлайн-кінотеатрі Держкіно – анімаційна стрічка Сергія Мельниченка "Дівчинка з риб'ячим хвостом"

"Дівчинка з риб'ячим хвостом" – короткометражна анімаційна 3D-стрічка режисера Сергія Мельниченка. Фільм створено студією "Червоний собака" у 2013 році, за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Читати далі
20.11.2020

Засідання Ради з державної підтримки кінематографії – 20 листопада 2020 р.

Засідання Ради з державної підтримки кінематографії – 20 листопада 2020 р.

Читати далі