Пресцентр

26.01.2023

Презентовано офіційний трейлер воєнної екшн-драми «Мирний-21», що вийде у вітчизняний прокат з 22 лютого 2023 року

В основі — реальна історія луганських прикордонників, які дали бій окупантам, попри перевагу ворога в силі та техніці, й увійшли в історію під грифом «ті, що не здалися».

Читати далі
26.01.2023

Відбулись ще 9 кінопоказів Національного туру «Кіно заради Перемоги!»

У період з 18 по 23 січня в межах Національного туру «Кіно заради Перемоги!» відбулось 9 кінопоказів, під час яких продемонстровано 8 повнометражних українських стрічок.

Читати далі
24.01.2023

Оголошення щодо переліку документів, поданих кандидатами на посаду керівника Державного Підприємства «Національний центр Олександра Довженка»

Повідомляємо, що строк прийому документів від кандидатів на посаду ДП «Національний центр Олександра Довженка» завершено.

Читати далі
24.01.2023

Документальний фільм Сімона Леренга Вільмонта «Будинок зі скалок» номіновано на премію «Оскар»

Стрічка змагатиметься за нагороду в номінації «Найкращий документальний повнометражний фільм».

Читати далі
23.01.2023

Українські зірки у Мавчиному Лісі: чиї голоси прозвучать у мультфільмі «Мавка. Лісова пісня»

Студія Animagrad (FILM.UA Group) розкриває повний зірковий склад акторів дубляжу мультфільму у новому відео. Серед них — Катерина Осадча, Ніна Матвієнко, Назар Задніпровський, Олег Скрипка, Олег Фагот Михайлюта, учасники етногурту «ДахаБраха» та Сергій Притула.

Читати далі
20.01.2023

Оголошення про затвердження складу конкурсної комісії для здійснення добору на посаду керівника державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка» та умов проведення першого її засідання

Повідомляємо, що наказом Державного агентства України з питань кіно від 19 січня 2023 року № 13 затверджений склад конкурсної комісії для здійснення добору на посаду керівника державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка».

Читати далі
20.01.2023

В Українському Домі відбудеться виставка кіносвіту і творчої майстерні команди фільму «Памфір»

На виставці «Памфірова Маланка. Танець смерті та життя» буде представлено понад 40 костюмів, реквізит та понад 100 обрядових масок. Частину із них художники вишуковували по сільських ярмарках та бабусиних скринях, частину – створили спеціально для фільму «Памфір».

Читати далі