Пресцентр

18.05.2022

Stand With Ukraine. Be brave like Ukraine!

Шоуріл українських фільмів для презентації на кіноринку 75-го Каннського кінофестивалю.

Читати далі
17.05.2022

Президент України Володимир Зеленський виступив на церемонії відкриття Каннського кінофестивалю

"The hate of men will pass, and dictators die": Президент України Володимир Зеленський виступив на церемонії відкриття ювілейного 75-го Каннського кінофестивалю.

Читати далі
17.05.2022

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon: у Лос-Анджелесі на підтримку України в живому виконанні звучали гімни України та США

У Лос-Анджелесі пройшли покази Всесвітнього благодійного кіномарафону CinemAid Ukraine Charity Film Marathon. У неділю, 15 травня, в Ukrainian Culture Center глядачі побачили прем’єру у США художнього фільму "Будинок "Слово". Нескінчений роман" режисера Тараса Томенка та короткометражні фільми "Дякую" Максима Люкова та "На своїй землі" Олександра Кирієнка.

Читати далі
17.05.2022

На кіноринку Marché du Film Каннського кінофестивалю відкрився Український національний павільйон

Розпочав роботу ювілейний 75-й Каннський кінофестиваль: на кіноринку Marché du Film відкрився і вже прийняв перших гостей Український національний павільйон

Читати далі
16.05.2022

До участі у Work in Progress від ОМКФ відібрано 8 проєктів, всі вони створюються за підтримки Держкіно

Оголошено учасників секції Work in Progress від Odesa International Film Festival, яка цьогоріч через повномасштабну війну Росії проти України відбудеться на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах. У презентації OIFF WIP Selection візьмуть 8 проєктів, які знаходяться на завершальній стадії зйомок або постпродакшн, вироблені в Україні або в копродукції з Україною. Всі відібрані проєкті створюються за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Читати далі
16.05.2022

Вже завтра на Каннському кінофестивалі розпочинає роботу Український національний павільйон

Від 17 до 25 травня на кіноринку Marché du Film - Festival de Cannes 75-го Каннського міжнародного кінофестивалю працюватиме Український павільйон, що представить світовій кіноспільноті потужності нашої кіногалузі та можливості для співпраці, підніме важливі питання часів війни, а також проведе благодійний вечір-аукціон на підтримку України.

Читати далі
14.05.2022

19 травня в український прокат виходить фільм "Тіні забутих предків" Сергія Параджанова

"Тіні забутих предків" – знакова стрічка в історії українського кіно. Фільм заклав основи українського поетичного кіно, а після акції проти арештів українських інтелектуалів став одним із головних символів дисидентського руху та боротьби українців із радянським режимом.

Читати далі
14.05.2022

18 травня, у День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, у Бодрумі покажуть фільм Ахтема Сеітаблаєва "Чужа молитва"

Вже 4 місто Туреччинни – Бодрум приєднується до Всесвітнього кіномарафону на підтримку України CinemAid Ukraine Charity Film Marathon. 18 травня, у кіноцентрі Cinemarine ТЦ Oasis Bodrum, глядачі побачать історичну драму "Чужа молитва" режисера Ахтема Сеітаблаєва та короткометражні фільми проєкту "Дивись українське": "На своїй землі" Олександра Кирієнка та "Домовина" Кадіма Тарасова.

Читати далі
14.05.2022

Стрічка "Носоріг" Олега Сенцова виходить на Netflix

Онлайн-прем’єра кримінальної драми "Носоріг" Олега Сенцова відбудеться 23 травня на стрімінговій платформі Netflix. Окрім Netflix, стрічка також була куплена для показу у Великобританії, Франції, Італії та інших країнах світу. Телевізійна прем‘єра фільму Сенцова запланована на німецько-французькому телеканалі ZDF/ARTE. 

Читати далі
13.05.2022

Всесвітній благодійний кіномарафон на підтримку України CinemAid Ukraine повертається до столиці Болгарії – Софії

Кінопокази відбуватимуться українською мовою з болгарськими субтитрами. Всі зібрані благодійні кошти будуть спрямовані на технічну підтримку кіноекспедиції з фільмування життя й боротьби українців за свободу під час війни від відомої кіноспільноти "Жовтий Автобус".

Читати далі