Пресцентр

02.06.2023

Стартував новий сезон масштабного проєкту «Кіно заради Перемоги!»

Українське кіно покажуть в містах і селах, у військових частинах з метою підтримки військовослужбовців, які в такий важкий для країни час своєю самовідданістю наближають нашу Перемогу!

Читати далі
02.06.2023

Відтепер Мавка має власну Резиденцію у Києві

Локація наповнена фантазійними декораціями, які здатні перенести у правдивий Всесвіт Мавки.

Читати далі
01.06.2023

В межах Тижня європейського кіно EU FILM DAYS 2023 пройде спецпоказ фільму «Люксембург, Люксембург» Антоніо Лукіча

EU FILM DAYS 2023 цьогоріч святкують своє 20-річчя, тож покажуть фільми 24 країн-членів ЄС у чотирьох містах Японії: Токіо, Кіото, Хіросіма та Фукуока.

Читати далі
31.05.2023

До роковин трагедії рейсу MH17: стрічка «Залізні метелики» вийде в український прокат

Документальний фільм із програми «Санденсу» та Берлінале матиме національну прем’єру на фестивалі Docudays UA, а в липні вийде на екрани кінотеатрів.

Читати далі
31.05.2023

Українська анімація на міжнародному фестивалі в Аннесі та ринку MIFA: Національний стенд, показ «Мавки» та пітчинг анімаційних телесеріалів

Українська анімація вже сьомий рік поспіль буде представлена на найбільшому Міжнародному ринку анімаційного контенту MIFA в межах фестивалю в Аннесі (Франція), де щоліта збираються тисячі професіоналів індустрії з усіх куточків світу.

Читати далі
31.05.2023

Підсумки представлення України на Каннському кінофестивалі та роботи Національного павільйону

27 травня завершив роботу 76-й Каннський міжнародний кінофестиваль. Цьогоріч Україна була представлена Національним павільйоном на кіноринку Marché du Film, який став справжнім центром зустрічей та обміну досвідом.

Читати далі
30.05.2023

На Каннському фестивалі відбулася світова прем’єра польсько-українського фільму «Як це було»

26 травня відбулась премʼєра фільму «Як це було» / "As it was" української режисерки Анастасії Солоневич і польського режисера Дам’яна Коцура у межах конкурсу короткометражного кіно на Каннському фестивалі.

Читати далі