Перелік експертів при Раді з державної підтримки кінематографії

Додаток до рішення Ради

 з державної підтримки кінематографії

від 14.05.2021 р. № 122

Перелік експертів при Раді з державної підтримки кінематографії

Ігрові повнометражні фільми /телевізійні фільми для широкої глядацької аудиторії

Ігрові / неігрові (документальні) телевізійні серіали для широкої глядацької аудиторії

Неігрові (документальні) повнометражні фільми для широкої глядацької аудиторії

Авторські ігрові / неігрові (документальні) фільми, фільми-дебюти (всіх видів), короткометражні фільми (всіх видів)

Анімаційні фільми / телевізійні фільми / телевізійні серіали

Фільми, що створюються у міжнародній копродукції

1

Корнієнко Андрій Вікторович

Босак Тарас Володимирович

Бесхмельниціна Ольга Миколаївна

Корнієнко Андрій Вікторович

Бєляк Олександр Сергійович

Андрієнко Віктор Миколайович

2

Непиталюк Аркадій Анатолійович

Тарасов Денис Вікторович

Мозговий Семен Андрійович

Мозговий Семен Андрійович

Ткачикова Людмила Ігорівна

Непиталюк Аркадій Анатолійович

3

Босак Тарас Володимирович

Галицький Олександр Володимирович

Горлова Аліна Едуардівна

Андрієнко Віктор Миколайович

Тужина Валентина Олександрівна

Босак Тарас Володимирович

4

Тарасов Денис Вікторович

Тімшин Іван Анатолійович

Іваненко Валерія Володимирівна

Чубко Олександр Юрійович

Андрієнко Віктор Миколайович

Тарасов Денис Вікторович

5

Крижна Вероніка Аркадіївна

Мельник Юлія Олегівна

Капустіна Ганна Володимирівна

Соболевська Анна Павлівна

Горлова Аліна Едуардівна

Крижна Вероніка Аркадіївна

6

Нікітін Петро Анатолійович

Яценко Володимир Вікторович

Османова Фатіма Шевкетівна

Галицький Олександр Володимирович

Гаврилова Ольга Ігорівна

Тімшин Іван Анатолійович

7

Тімшин Іван Анатолійович

Кальченко-Донцова Валерія Олегівна

Гойда Антон Олегович

Тімшин Іван Анатолійович

Маламуж Олег Анатолійович

Мельник Юлія Олегівна

8

Мельник Юлія Олегівна

Гойда Антон Олегович

Криворучко Дмитро Ігорович

Мельник Юлія Олегівна

Османова Фатіма Шевкетівна

Єфіменко Злата Романівна

9

Єфіменко Злата Романівна

Криворучко Дмитро Ігорович

Хіцінська Іванна Миколаївна

Притула Станіслав Вікторович

Авшаров Олександр Георгійович

Кальченко-Донцова Валерія Олегівна

10

Гутаревич Лариса Віталіївна

Шпаков Валентин Євгенович

Братищенко Олександра Вадимівна

Яценко Володимир Вікторович

Голубєва Олена Євгеніївна

Гойда Антон Олегович

11

Притула Станіслав Вікторович

Неретін Сергій Миколайович

Анастасьєва Олеся Сергіївна

Кальченко-Донцова Валерія Олегівна

Верлінська Анастасія Олегівна

Когут (Заклінська) Мар’яна Ярославівна

12

Шпаков Валентин Євгенович

Іващук Анастасія Костнянтинівна

Авшаров Олександр Георгійович

Хіцінська Іванна Миколаївна

Мельніченко Сергій Юрійович

Неретін Сергій Миколайович

13

Негрескул Андрій Ігорович

Негрескул Андрій Ігорович

Дмитренко Олександр Сергійович

Братищенко Олександра Вадимівна

Лоташевський Ігор Олександрович

Іващук Анастасія Костнянтинівна

14

Трегубова Дарина Ігорівна

Трегубова Дарина Ігорівна

Бобруйко Людмила Федорівна

Анастасьєва Олеся Сергіївна

Кокотюха Андрій Анатолійович

Негрескул Андрій Ігорович

15

Омельянов Олександр Ігорович

Діденко Ігор Вікторович

Шпилюк Олександр Семенович

Трегубова Дарина Ігорівна

 

Трегубова Дарина Ігорівна

16

Руснак Лариса Омелянівна

Омельянов Олександр Ігорович

Войтенко Володимир Миколайович

Омельянов Олександр Ігорович

 

Омельянов Олександр Ігорович

 

Додаток до рішення Ради

 

з державної підтримки кінематографії

 

від 11.06.2021 р. № 153

 

Склад експертної комісії з фінансово-економічних питань при Раді з державної підтримки кінематографії

 

1

Бобруйко Людмила Федорівна

2

Бабкін Дмитро Дмитрович

3

Яценко Володимир Вікторович

4

Неретін Сергій Миколайович

5

Дідик Дмитро Миколайович

6

Гутаревич Лариса Віталіївна

7

Виговська Олеся Іванівна

8

Єфіменко Злата Романівна