Повідомити про корупцію

Державне агентство України з питань кіно співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи— працівника Державного агентства України з питань кіно, та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України. 

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень може бути здійснене працівником відповідного органу анонімно (без зазначення авторства).

Всі повідомлення розглядаються працівниками Сектору з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами Державного агентства України з питань кіно в порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

 

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами Державного агентства України з питань кіно

Номер телефону: +38 (044) 33-44-240 вн. 206

Поштова адреса: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 27.

Електронна адреса: antikor@usfa.gov.ua