Відбулась онлайн-сесія запитань-відповідей "Україна – член EURIMAGES"

14.04.2020

14 квітня відбулась онлайн-сесія запитань-відповідей "Україна – член EURIMAGES" від національних представників України в Раді правління фонду "Єврімаж" Володимира Яценка та Сергія Зленка.

 

Підтримка кінотеатрів від Eurimages: матеріали до доповіді заступника національного представника від України в Eurimages Сергія Зленка 
 

Нагадаємо, у грудні 2019 року Верховна Рада України ухвалила закон про приєднання України до "Єврімаж", а у березні 2020 р. Міністерство культури, молоді та спорту подало кандидатури Vladimir Yatsenko та Serhiy Zlenko для призначення представником і заступником представника України в Раді правління фонду “Єврімаж”.

 

_________________________________________

EURIMAGES ("Єврімаж") – Європейський фонд підтримки спільного виробництва та розповсюдження художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів, створений при Раді Європи у 1989-му році. “Єврімаж” сприяє незалежному кіновиробництву через надання фінансової підтримки повнометражним, анімаційним та документальним фільмам країн-учасників та заохочує професіоналів з різних куточків світу до міжнародної співпраці.

GUIDE Eurimages Support for co-production / Feature-length fiction, animation and documentary films

2020 GUIDE Eurimages Support for cinemas