"Від майстрів для початківців": Онлайн-лекція Любомира Левицького

23.04.2020

Представляємо новий випуск онлайн-проєкту “Від майстрів для початківців”. Сьогодні свій майстер-клас для нас записав Любомир Левицький, режисер, сценарист та продюсер.

Це експрес майстер-клас на тему як знайти свою суперсилу та почати реалізовувати її через створення своєї історії. Де шукати історії, як зрозуміти свою аудиторію і що є ключовим інструментом у виборі глядача в кінотеатрі.

Любомир є автором перших україномовних кінотеатральних хітів, що змогли завоювати популярність у молоді та отримати високі касові збори - “Штольні” (2005), “Тіней Незабутих Предків” (2013), “Селфіпаті” (2016). Він також є автором та ведучим влогу про кіно (про створення кінопроєкту від нуля до прем'єри) “Капітан Україна”.

-----------------------------------------------

Про проєкт "Від майстрів для початківців"

Кіно – не професія, а життя, саме тому ми пропонуємо всім бажаючим під час карантину пройти курс онлайн-лекцій від майстрів кіно для широкої глядацької аудиторії.

Якщо ви тільки мрієте про роботу в кіноіндустрії, або вже плануєте зняти власний фільм чи написати сценарій, гідний Голлівуда – наші лектори зможуть порадити найкоротший та найбільш ефективний шлях до мрії!

Зустрічаємось щотижня на сторінках Держкіно!