Відкриваємо каталог локацій: перший кінотур – Херсонщиною

18.08.2020

15-16 серпня 2020 року Голова Держкіно Марина Кудерчук разом із продюсерами та кіновиробниками на запрошення Голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва провели ознайомчий кінотур Херсонщиною. Його ідея полягала в тому, щоб показати представникам української кіноіндустрії унікальні природні локації для створення фільмів.

Карантин дав змогу подивитися під іншим кутом на нашу прекрасну країни. Ми розпочали кінотур з Херсонщини, адже природа тут дійсно унікальна. Так, кордони закриті, але у нас є стільки місць, де ще не ступала нога кінооператора. Раніше для того, щоб зняти Французьку Бретань, треба було їхати до Франції, а тепер з першого дубля ви закохаєтесь у мальовничий національний ландшафтний заказник "Станіславський"! 

Голова Держкіно Марина Кудерчук

Українські кінофахівці відвідали водоспади біля села Козацького Новокаховської міської ОТГ, Олешківські піски, Зелені хутори Таврії, степи заповідника Асканія-Нова, виноробне господарство князя П.М.Трубецького – одне з найстаріших та знаних виноробних господарств України.

Наша область – це місце щасливих людей, бо саме на Херсонщині є локації для зйомок, яких немає в жодному іншому регіоні України. У нас є й унікальна пустеля, і дивовижні скелі, і неймовірні плавні, два моря, Сиваш і Рожеве озеро. Представники як мінімум однієї компанії уже підтвердили свої наміри зняти кіно саме на Херсонщині. Я впевнений, що гості закохаються в наш край і приїжджатимуть сюди не лише знімати кіно, але й просто відпочивати

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв

Саме на Херсонщині за підтримки Держкіно свого часу вже знімали такі фільми як “Вулкан” Романа Бондарчука, “Позитивний Бандерас” Зази Буадзе та стрічку “Додому” Нарімана Алієва, яка була створена за підтримки Міністерства культури України.

Дякуємо Херсонщині за гостинність і чекаємо на запрошення від інших областей, адже в кожному куточку нашої країни є на що подивитися і що відзняти!