"Від майстрів для початківців": Онлайн-лекція Олега Маламужа

13.09.2020

Продовжуємо волонтерський проєкт Держкіно "Від майстрів для початківців": ми розповідаємо складні речі простими словами!

Сьогодні свою онлайн-лекцію для нас записав Олег Маламуж, аніматор, режисер, арт-директор, ілюстратор та дизайнер, викладач в освітній школі "Прожектор" на курсах "Сторібордування" та "2D анімація".

Саме Олег Маламуж є режисером стрічки, яка стала найкасовішим анімаційним фільмом українського виробництва за часів незалежної України. Це повнометражна анімаційна 3D-стрічка "Викрадена принцеса", створена студією "Анімаград" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Лекція Олега присвячена психології відносин у креативній команді та містить рекомендації, як режисеру кіно навчитися швидко малювати.

-----------------------------------------------

Про проєкт "Від майстрів для початківців"

Кіно – не професія, а життя, саме тому ми пропонуємо всім бажаючим під час карантину пройти курс онлайн-лекцій від майстрів кіно для широкої глядацької аудиторії.

Якщо ви тільки мрієте про роботу в кіноіндустрії, або вже плануєте зняти власний фільм чи написати сценарій, гідний Голлівуда – наші лектори зможуть порадити найкоротший та найбільш ефективний шлях до мрії!

Зустрічаємось на сторінках Держкіно!