Громадське обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності у сфері кінематографії» (06.03.2023)

06.03.2023 

Державне агентство України з питань кіно пропонує до громадського обговорення проєкт регуляторного акта – проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності у сфері кінематографії» (далі – проєкт акта). 

Проєкт Закону України “ Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності у сфері кінематографії ” розроблений Державним агентством України з питань кіно.

Метою прийняття проєкту акта є приведення Закону України «Про кінематографію» у відповідність та узгодження його норм із законами України «Про державну підтримку кінематографії в Україні» та приведення законодавчих актів України у відповідність до Закону України «Про кінематографію» зокрема, уточнення повноважень органів управління кінематографії щодо діяльності та здійснення функцій у сфері кінематографії.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця до 06 квітня 2022 року (з дня оприлюднення цього повідомлення) у письмовому та/або електронному вигляді на адреси:

Державного агентства України з питань кіно

вул. Кіото, 27, Київ, 02156,

тел.: (044) 3344240,

Е-mail: budarin@usfa.gov.ua 

Державної регуляторної служби України

вул. Арсенальна, 9/11, Київ, 01011,

тел. 254-56-73, факс 254-43-93,

E-mail: inform@dkrp.gov.ua 

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту акта – Бударін Ігор Миколайович, начальник юридичного відділу Державного агентства України з питань кіно: тел. (044) 33-44-240 (вн. 211), електронна пошта budarin@usfa.gov.ua.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті Держкіно.

Проєкт регуляторного акта

Аналіз регуляторного впливу