ПРОТОКОЛ Установчих зборів з формування Громадської ради при Держкіно від 17.05.2021 р.

ПРОТОКОЛ

Установчих зборів з формування Громадської ради

при Державному агентстві України з питань кіно

 

17 травня 2021 року                                                             м. Київ

 

Час проведення: 11 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Київ, вул. Лаврська, 10, кабінет 413-а

 

Присутні:

 1. АВРАМЕНКО Володимир Андрійович – Член ГО "Назустріч сонцю"
 2. АРТЕМЕНКО Юрій Анатолійович – Член ГО "Індустріальний Телевізійний Комітет"
 3. БОРИСЕНКО Олександр Васильович – Заступник директора департаменту взаємодії з органами державної влади ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1"
 4. ВОЙТЕНКО Володимир Миколайович – Засновник та член ГО "Творче об’єднання "Вавилон 13"
 5. ГОЛУБЄВА Олена Євгеніївна – Виконавча директорка ГС "Українська анімаційна асоціація"
 6. ІЛЬЧУК Тетяна Вікторівна – Членкиня ГО "Об’єднання захисників надбань та відродження українського кіномистецтва"
 7. ІЛЬЯШЕНКО Олександр Олександрович – Член ГО "Буковинська кінокомісія"
 8. КАЛАЙДА Світлана Вадимівна – Членкиня ГО "Грін Скрін"
 9. КОЗЛЕНКО Іван Васильович – Відбірник ГО "Сучасне українське кіно "СУК"
 10. КОПИЛОВА Катерина Олександрівна – Членкиня ГО "КАПІ"
 11. КОРОБІНА Світлана Віталіївна – Віце-президент з фінансових питань ГО "Міжнародна асоціація розвитку і підтримки української культури"
 12. ПРИТУЛА Станіслав Вікторович – Член ГС "Асоціація кіноіндустрії України"
 13. СТРОЙКО Ірина Анатоліївна – Голова Комітету з питань ЗМІ та рекламного права ВГО "Асоціація правників України"
 14. СЬОМКІН Сергій Вікторович – Виконавчий директор Асоціації "Індустріальний Телевізійний Комітет"
 15. ШЕРЕМЕТЬЄВ Віталій Олександрович – Член ГО "Нарешті"

Присутні також представники Державного агентства України з питань кіно:

 1. ШЕВЧУК Юлія Іванівна – Перший заступник Голови
 2. БУДАРІН Ігор Миколайович – Начальник юридичного відділу, член Ініціативної групи з підготовки Установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно
 3. БЄЛЯКОВА Тамара Юріївна – Головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ, діловодства і контролю та взаємодії з Радою з державної підтримки кінематографії

 

Порядок денний:

 1. Звіт Ініціативної групи з підготовки Установчих зборів з формування складу Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно про підготовку до Установчих зборів.
 2. Обрання Робочих органів Установчих зборів з формування складу Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно (Голова, Лічильна комісія, Секретар).
 3. Затвердження способу голосування за затвердження персонального складу Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно
 4. Проведення голосування щодо затвердження персонального складу Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно.

 

Засідання:

 1. СЛУХАЛИ: СЬОМКІНА Сергія Вікторовича, БУДАРІНА Ігоря Миколайовича – членів Ініціативної групи з підготовки Установчих зборів з формування складу Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно (надалі – "Установчі збори"), які відкрили Установчі збори та повідомили таке:

До Ініціативної групи з підготовки Установчих зборів, на підставі розміщеного 10 лютого 2021 року відповідного повідомлення, до проведення Установчих зборів надійшло 22 заяви від інститутів громадянського суспільства для участі в Установчих зборах (з відповідними доданими документами), серед яких Ініціативною групою було визначено 17 заявників, чиї документи відповідають вимогам пунктів 6 та 8 "Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996.

За результатами роботи Ініціативної групи було визначено 17 представників, делегованих відповідними інститутами громадянського суспільства для участі в Установчих зборах та формування складу Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно (надалі – "Громадська рада"), 15 з яких присутні на Установчих зборах. Відсутні на засіданні:

 • КОВАЛЕНКО Олександр Миколайович – Член ГО "Мрія життя";
 • МАКСИМЕНКО-ДОВГИЧ Жанна Віталіївна – Голова ГО "Українська Гільдія Режисерів".

Ініціативою групою з підготовки Установчих зборів вищезазначені 17 представників, делегованих відповідними інститутами громадянського суспільства, включені до списку учасників Установчих зборів та пропонуються як кандидатури до складу Громадської ради. Кожен з присутніх учасників Установчих зборів повідомив про свою діяльність та засвідчив власне бажання брати участь в роботі Громадської ради.

З метою інформування про діяльність відсутніх на засіданні представників, усім присутнім були роздані для ознайомлення їхні біографічні довідки.

КОЗЛЕНКО Іван Васильович запропонував звернутися до Державного агентства України з питань кіно із запитом щодо надання роз’яснення стосовно відхилення документів певних представників інститутів громадянського суспільства та їх недопущення до Установчих зборів. Члени Ініціативної групи з підготовки Установчих зборів запропонували розглянути вказане питання після затвердження складу Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно.

 

 1. Обрання Робочих органів (Голова, Лічильна комісія, Секретар) Установчих зборів з формування складу Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно.

СЛУХАЛИ:
Присутні запропонували обрати СЬОМКІНА Сергія Вікторовича Головою Установчих зборів.

УХВАЛИЛИ: шляхом відкритого голосування більшістю голосів присутніх учасників (11 голосів "ЗА", 1 голос "ПРОТИ", 3 голоси "УТРИМАВСЯ") СЬОМКІНА Сергія Вікторовича обрано Головою Установчих зборів.

СЛУХАЛИ:
Присутні запропонували провести голосування на посаду Секретаря Установчих зборів. Присутніми були запропоновані такі кандидатури та проведено відкрите голосування:

- КАЛАЙДА Світлана Вадимівна – 3 голоси "ЗА"

- ІЛЬЧУК Тетяна Вікторівна – 5 голосів "ЗА"

- ПРИТУЛА Станіслав Вікторович – 7 голосів "ЗА"

УХВАЛИЛИ: шляхом відкритого голосування більшістю голосів присутніх учасників (7 голосів "ЗА") ПРИТУЛУ Станіслава Вікторовича обрано Секретарем Установчих зборів.

СЛУХАЛИ:

СЬОМКІН Сергій Вікторович запропонував учасникам Установчих зборів прийняти рішення про утворення Лічильної комісії Установчих зборів у складі двох осіб, обраних шляхом проведення відкритого голосування.

Присутніми були запропоновані такі кандидатури та проведено відкрите голосування:

- КОРОБІНА Світлана Віталіївна – 9 голосів "ЗА";

- ГОЛУБЄВА Олена Євгеніївна – 13 голосів "ЗА";

- ШЕРЕМЕТЬЄВ Віталій Олександрович – 8 голосів "ЗА".

УХВАЛИЛИ: шляхом відкритого голосування більшістю голосів членів Установчих зборів визначили склад Лічильної комісії Установчих зборів (надалі – "Лічильна комісія") в кількості двох осіб:

 1. КОРОБІНА Світлана Віталіївна;
 2. ГОЛУБЄВА Олена Євгеніївна.

 

 1. СЛУХАЛИ: Затвердження способу голосування за затвердження персонального складу Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно.

Присутні розглянули питання стосовно проведення голосування щодо формування складу Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно у таємний спосіб шляхом формування рейтингового переліку. При цьому голосування відбувається "ЗА" обраних кандидатів.

УХВАЛИЛИ: провести голосування щодо формування складу Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно у таємний спосіб шляхом формування рейтингового переліку.

 

 1. СЛУХАЛИ: Проведення голосування щодо формування складу Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно.

СЬОМКІН Сергій Вікторович повідомив, що особи, внесені відповідними інститутами громадянського суспільства та включені Ініціативою групою з підготовки Установчих зборів до списку учасників Установчих зборів, були запропоновані Ініціативною групою як кандидатури до складу Громадської ради, а також, що кожна з зазначених осіб заявила про своє бажання брати участь у роботі Громадської ради.

При цьому відсутні на засіданні представники, а саме:

- КОВАЛЕНКО Олександр Миколайович – Член ГО "Мрія життя";

- МАКСИМЕНКО-ДОВГИЧ Жанна Віталіївна – Голова ГО "Українська Гільдія Режисерів",

також розглядаються у якості кандидатів до складу Громадської ради, але не братимуть участь у голосуванні.

Учасникам Установчих зборів були роздані бюлетені для голосування. Заповнені бюлетені кожен член Установчих зборів передав представнику Ініціативної групи БУДАРІНУ І.М., після чого вони були передані Лічильній Комісії. Лічильна комісія здійснила підрахунок голосів та сформувала рейтинговий результат голосування, який було передано Голові Установчих зборів СЬОМКІНУ С.В.

СЬОМКІН С.В. оголосив присутнім рейтинговий результат голосування:

ГОЛУБЄВА Олена Євгеніївна – Виконавча директорка ГС "Українська анімаційна асоціація" – 15 голосів "ЗА";

ПРИТУЛА Станіслав Вікторович – Член ГС "Асоціація кіноіндустрії України" – 15 голосів "ЗА";

ВОЙТЕНКО Володимир Миколайович – Засновник та член ГО "Творче об’єднання "Вавилон 13" – 14 голосів "ЗА";

ШЕРЕМЕТЬЄВ Віталій Олександрович – Член ГО "Нарешті" – 14 голосів "ЗА";

МАКСИМЕНКО-ДОВГИЧ Жанна Віталіївна - Голова ГО "Українська – 13 голосів "ЗА";

КАЛАЙДА Світлана Вадимівна – Членкиня ГО "Грін Скрін" – 12 голосів "ЗА";

СЬОМКІН Сергій Вікторович – Виконавчий директор Асоціації "Індустріальний Телевізійний Комітет" – 12 голосів "ЗА";

ІЛЬЧУК Тетяна Вікторівна – Членкиня ГО "Об’єднання захисників надбань та відродження українського кіномистецтва" – 11 голосів "ЗА";

СТРОЙКО Ірина Анатоліївна – Голова Комітету з питань ЗМІ та рекламного права ВГО "Асоціація правників України" – 11 голосів "ЗА";

АРТЕМЕНКО Юрій Анатолійович – Член ГО "Індустріальний Телевізійний Комітет" – 10 голосів "ЗА";

КОВАЛЕНКО Олександр Миколайович – Член ГО "Мрія життя" – 10 голосів "ЗА";

АВРАМЕНКО Володимир Андрійович – Член ГО "Назустріч сонцю" – 9 голосів "ЗА";

БОРИСЕНКО Олександр Васильович – Заступник директора департаменту взаємодії з органами державної влади ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1" – 9 голосів "ЗА";

ІЛЬЯШЕНКО Олександр Олександрович – Член ГО "Буковинська кінокомісія" – 9 голосів "ЗА";

КОРОБІНА Світлана Віталіївна – Віце-президент з фінансових питань ГО "Міжнародна асоціація розвитку і підтримки української культури" – 9 голосів "ЗА";

КОЗЛЕНКО Іван Васильович – Відбірник ГО "Сучасне українське кіно "СУК" – 8 голосів "ЗА";

КОПИЛОВА Катерина Олександрівна – Членкиня ГО "КАПІ" – 8 голосів "ЗА".

 

УХВАЛИЛИ: Лічильною комісією повідомлено, що шляхом таємного голосування присутні учасники Установчих Зборів вирішили обрали 15 кандидатів до складу Громадської ради.

Таким чином, Установчими зборами сформовано Громадську раду при Державному агентстві України з питань кіно у кількості 15 членів в такому складі:

 1. АВРАМЕНКО Володимир Андрійович;
 2. АРТЕМЕНКО Юрій Анатолійович;
 3. БОРИСЕНКО Олександр Васильович;
 4. ВОЙТЕНКО Володимир Миколайович;
 5. ГОЛУБЄВА Олена Євгеніївна;
 6. ІЛЬЧУК Тетяна Вікторівна;
 7. ІЛЬЯШЕНКО Олександр Олександрович;
 8. КАЛАЙДА Світлана Вадимівна;
 9. КОВАЛЕНКО Олександр Миколайович;
 10. КОРОБІНА Світлана Віталіївна;
 11. МАКСИМЕНКО-ДОВГИЧ Жанна Віталіївна;
 12. ПРИТУЛА Станіслав Вікторович;
 13. СТРОЙКО Ірина Анатоліївна;
 14. СЬОМКІН Сергій Вікторович;
 15. ШЕРЕМЕТЬЄВ Віталій Олександрович.

 

О 13:00 Установчі збори завершились.

 

Голова Установчих зборів                                               Сьомкін С. В.

Секретар Установчих зборів                                           Притула С. В.