Тринадцятий конкурсний відбір, 1 етап

Конкурс проходитиме відповідно до Порядку проведення творчого конкурсу (пітчингу), затвердженого наказом Міністерства культури України 27.12.2018 №1143, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.01.2019 за №112/33083 (далі – Порядок). Конкурс триває за цим діючим Порядком, змін в умовах проведення Тринадцятого конкурсного відбору немає.  

Конкурс проходитиме за напрямом: Фільми.

Кінопроєкти розглядатимуться за такими видами:

ігрові повнометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво) – державна підтримка до 100 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму, але не більше 12 000,00 тис. грн.;

ігрові короткометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво) (хронометраж до 20 хвилин) – державна підтримка до 100 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму, але не більше 1 500,00 тис. грн.

УВАГА! ОНОВЛЕНО! У зв'язку із продовженням термінів карантину, прийом документів триватиме з 02 березня до 18:00 15 квітня 2020 року включно.

Для участі у конкурсі суб’єкти кінематографії повинні вчасно та в повному обсязі подати до Держкіно України перелік належно оформлених документів відповідно до Порядку та умов, викладених в цьому оголошенні.

Документи надсилаються одночасно в паперовій (1 екземпляр) та електронній формах. В електронній формі - на адресу: dergkino.competition@gmail.com; у паперовій формі - на адресу: Київ, 01010, Державне агентство України з питань кіно, вул. Лаврська, 10, кім. 429. Через оголошений карантин паперові примірники документів ми радо приймемо у Вас поштою або особисто, після закінчення терміну карантину (датою одержання кінопроєкту є дата його надходження саме в електронному вигляді).  

Електронна версія документів має бути записана в ТРИ файли:

- файл №1: Заявка на участь у конкурсному відборі (Додаток 1 до Порядку) без зазначення будь-яких контактних даних;

- файл №2: Заявка на участь у конкурсному відборі (Додаток 1 до Порядку) із зазначенням контактних даних; документи, що характеризують проєкт згідно з переліком, викладеним у Додатку 2 до Порядку (крім установчих документів), фінансовий план фільму (Додаток 3 до Порядку) та помісячний план фінансування кінопроєктів з боку Держкіно (Зразок) згідно з кошторисом, копія договору, що підтверджує наявність авторських прав на сценарій суб’єкта продюсерської системи;

- файл №3: копії установчих документів, довідки, витяги, свідоцтва, та ін.

Для фільму, що перебуває на завершальній стадії виробництва, до пакету документів додаються додаткові документи і матеріали (Додаток 4 до Порядку), які мають бути включені до файлу №2.

Назва файлів вказується латиницею, відповідно до назви проєкту.

Всі 3 файли мають бути надіслані одним листом у сканованому вигляді у форматі PDF. В темі листа необхідно вказати назву проєкту та виробника.

Крім того, суб'єкт кінематографії заповнює таблицю про наданий на конкурс кінопроєкт (Форма №1) і надсилає її у форматі Еxcel разом із вищезазначеними файлами.

Документи, що подаються на конкурсний відбір, повинні бути заповнені українською мовою, відповідно до встановлених зразків. Якщо в додатках до заявки наявні документи іноземною мовою, вони теж мають бути перекладені українською.

Датою одержання кінопроєкту вважається дата його надходження на електронну адресу, зазначену в оголошенні. Не пізніше одного робочого дня з дати отримання кінопроєкту секретар експертної комісії (далі – секретар) надсилає на електронну адресу суб'єкта кінематографії підтвердження про його одержання.

Протягом трьох робочих днів з дати отримання документів секретар проводить перевірку повноти поданих документів та їх відповідності вимогам Порядку. Достовірність інформації, зазначеної у документах, забезпечують суб'єкти кінематографії.

У разі подання документів у неповному обсязі, або неналежно оформлених, секретар повідомляє про це суб'єкта кінематографії шляхом направлення йому листа на електронну адресу.

Суб'єкт кінематографії не пізніше трьох робочих днів з дня отримання повідомлення має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи (але не пізніше визначеного в оголошенні строку подання документів). У разі якщо суб'єкт кінематографії в установлений строк не усуне або лише частково усуне висловлені Держкіно зауваження, його кінопроєкт не допускається до участі в конкурсному відборі.

У зв’язку з вищевикладеною процедурою перевірки документів, звертаємо Вашу увагу, що кінопроєкти, подані в останній та передостанній день прийому документів, зменшують свої шанси на включення до переліку допущених до конкурсу кінопроєктів через неможливість вчасно подати виправлені з урахуванням зауважень документи, адже документи, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку їх приймання, не розглядаються.

Також звертаємо Вашу увагу, що до участі у конкурсному відборі не допускаються кінопроєкти, подані суб'єктами кінематографії, які:

- визнані банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство;

- перебувають у стані припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця;

- мають заборгованість перед бюджетом зі сплати податків і зборів;

- мають заборгованість із виплати заробітної плати.

Суб’єкти кінематографії обов’язково мають надати відповідні документи, що підтверджують відсутність вищезазначених обмежень.

Документ, який підтверджує відсутність заборгованості перед бюджетом зі сплати податків і зборів – довідка з ДФС або витяг з особистого кабінету платника податків.

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: (044) 280 11 72; (044) 280 07 95 (відділ формування та реалізації програм створення та розповсюдження національних фільмів Держкіно). 

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс.Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», Держкіно не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

Перелік кінопроєктів, допущених до участі в Тринадцятому конкурсному відборі