Звіт про громадське обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання функціонування Державного реєстру фільмів»

ЗВІТ

про громадське обговорення

проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання функціонування Державного реєстру фільмів»

 

  1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення: Державне агентство України з питань кіно
  1. Зміст питання або назва проєкту акта, що виносилися на обговорення:

На обговорення виносився проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання функціонування Державного реєстру фільмів» (проєкт акта), розроблений Державним агентством України з питань кіно на виконання підпунктів 1.9 та 1.10 Плану організації підготовки проєктів актів та виконання інших завдань, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 13 грудня 2022 року № 2849-ІХ «Про медіа».

Метою прийняття проєкту акта є приведення нормативно-правових актів України у відповідність до Закону України «Про кінематографію», зокрема щодо умов розповсюдження та демонстрування національних та іноземних фільмів.

Консультації з громадськістю проводилися відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, у формі електронних консультацій (безпосередня форма).

Матеріали щодо проєкту акта було розміщено 19 травня 2023 року на офіційному вебсайті Державного агентства України з питань кіно (https://usfa.gov.ua/documents-page/gromadske-obgovorennya-proyektu-postanovy-kabinetu-ministriv-ukrainy-deyaki-pytannya-i803). Зауваження та пропозиції до проєкту акта приймались до 19 червня 2023 року.

  1. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні: участь в обговоренні взяли суб’єкти кінематографії, діяльність яких пов’язана з розповсюдженням та демонструванням національних та іноземних фільмів.
  1. Інформація про пропозиції, що надійшли до Державного агентства України з питань кіно за результатами обговорення: протягом встановленого терміну для обговорення з громадськістю щодо проєкту акта в електронному вигляді на пошту, зазначену на офіційному вебсайті Держкіно (khizhnyak@usfa.gov.ua), листом від 16 червня 2023 року № 160623-03 надійшли пропозиції від генерального директора ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1» Пахольчук Я.В., які були враховані частково.
  1. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: проєкт акта подано на погодження до Міністерства фінансів України, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства економіки України, Міністерства культури та інформаційної політики України, а також до Державної регулятивної служби України для надання зауважень і пропозицій.