Звіт про громадське обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення»

ЗВІТ

про громадське обговорення

проєкту Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення»

 

   1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Державне агентство України з питань кіно

   2. Зміст питання або назва проєкту акта, що виносилися на обговорення:

Проєкту Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення» (далі – проєкт акта).

Метою прийняття проєкту акта є забезпечення доступу глядачів до національних фільмів, інших фільмів, вироблених суб’єктами кінематографії України, і творів національної культурної спадщини шляхом посилення адміністративної відповідальності суб’єктам кінематографії за недотримання квоти демонстрування національних фільмів при використанні національного екранного часу.

Громадське обговорення проводилось у відповідності до пункту 5 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року  № 996, у форматі електронних консультацій.

Матеріали щодо проєкту акта було розміщено 01.06.2023 р. на офіційному вебсайті Державного агентства України з питань кіно (https://usfa.gov.ua/documents-page/gromadske-obgovorennya-proyektu-zakonu-ukrainy-pro-vnesennya-zmin-do-kodeksu-ukrainy-pro-i819).

Зауваження та пропозиції до проєкту акта приймались до 01 липня 2023 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресами:

Державного агентства України з питань кіно

вул. Кіото, 27, Київ, 02156,

тел.: (044) 3344240,

Е-mail: horbunova@usfa.gov.ua 

Державної регуляторної служби України

вул. Арсенальна, 9/11, Київ, 01011,

тел. 254-56-73, факс 254-43-93,

E-mail: inform@dkrp.gov.ua 

   3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

Обговорення проєкту акта здійснювалося з 01.06.2023 по 01.07.2023

   4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Державного агентства України з питань кіно за результатами обговорення:

Протягом встановленого терміну для обговорення з громадськістю надійшли пропозиції до проєкту акта від ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1» щодо конкретизації суб’єктів кінематографії, які мають обов’язок дотримуватись квоти національних фільмів та виключення з переліку органів, які мають право складати адміністративні протоколи Національну Раду України з питань телебачення і радіомовлення, як орган повноваження якого розповсюджуються суто на суб’єктів у сфері медіа.

   5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Пропозиції від ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1» були враховані.

 

Голова Державного агентства України з питань кіно                                                          Марина КУДЕРЧУК

12 липня 2023 р.