Еґреґор. Офіційний трейлер

Еґреґор. Офіційний трейлер
Еґреґор. Офіційний трейлер
Більше інформації Менше інформації

Еґреґор. Офіційний трейлер

Рік: 2021
Прем'єра в Україні: 10.03.2022
Дата релізу в Україні: 10.03.2022
Мова:
Статус: Завершений
згорнути
Еґреґор. Офіційний трейлер
Еґреґор. Офіційний трейлер
Еґреґор. Офіційний трейлер
Еґреґор. Офіційний трейлер
Опис фільму

Створений за підтримки Держкіно містичний трилер "Еґреґор" режисера Станіслава Капралова вийде на великі екрани 10 березня 2022 року. Автори фільму представили перший офіційний трейлер картини.

Нью-йоркський детектив отримує зашифроване послання та авіаквиток до Києва від професора, з яким довгий час не спілкувався. Згодом з’ясовується, що професор нібито скоїв самогубство, а на його доньку полюють невідомі… Чи зможе детектив розплутати цей клубок суцільних таємниць і зустрітися віч-на-віч із найбільшим секретом свого власного життя…

Режисером стрічки став Станіслав Капралов. Фільм має інтернаціональний акторський склад: головні ролі виконали американський актор Омрі Роуз, відомий своєю участю у картинах "Непокора" (2018) і "Ліга справедливості" (2017) та українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк – виконавиця головних ролей у фільмах "Dzidzio контрабас" і "Кава з кардамоном".

У стрічці знялися також Валерія Караман – партнерка Віллема Дефо і Роберта Паттінсона у фільмі "Маяк" (2019) та Анджей Зелінський, відомий своїми ролями в серіалі "Ватага" виробництва HBO і фільмі "Піаніст" (2002) Романа Поланскі. 

Окрім того, глядачі побачать зірку польського кінематографа – Данієля Ольбрихського, улюбленого актора всесвітньо відомих режисерів Анджея Вайди, Кшиштофа Зануссі та Єжи Гоффмана.

Зйомки стрічки відбувалися в декілька етапів у різних куточках світу: в Україні (Київ та Львів), Польщі (Варшава) та США (Нью-Йорк).

Фільм створено у копродукції компаніями Solar Media Entertainment (Україна), Bow And Axe (Польща), FishCorb Films (США) за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Польського інституту кіно. У 2021 році "Еґреґор" став фільмом-закриттям Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість".