Мавка. Лісова пісня. Офіційний трейлер

Мавка. Лісова пісня. Офіційний трейлер
Мавка. Лісова пісня. Офіційний трейлер
Більше інформації Менше інформації

Мавка. Лісова пісня. Офіційний трейлер

Рік: 2022
Прем'єра в Україні: 29.12.2022
Дата релізу в Україні: 29.12.2022
Мова:
Країна виробництва: Україна
Офіційний сайт фільму: http://mavka.ua/uk/about
згорнути
Мавка. Лісова пісня. Офіційний трейлер
Мавка. Лісова пісня. Офіційний трейлер
Мавка. Лісова пісня. Офіційний трейлер
Мавка. Лісова пісня. Офіційний трейлер
Опис фільму

Створена за підтримки Держкіно анімаційна стрічка "Мавка. Лісова пісня" вийде в національний прокат 29 грудня 2022 року. Студія Animagrad (FILM.UA Group) представила новий трейлер картини та зіркові голоси персонажів.

"Мавка. Лісова пісня" – найочікуваніший український мультфільм останніх років. Проєкт створено за мотивами "Лісової пісні" Лесі Українки та адаптовано під жанр сімейної анімації. Також в основі мультфільму – образи зі слов’янських міфів і легенд.

Головний посил нового трейлера втілено в безсмертній цитаті з "Лісової пісні": "Я в серці маю те, що не вмирає!". Анімаційні герої, яких ви побачите у трейлері, заговорили голосами відомих українських зірок: Артема Пивоварова (Лукаш), Олени Кравець (Килина), Юлії Саніної (Русалка Водяниця) та DZIDZIO (Шумник Гук). Чиїм саме голосом заговорить Мавка та інші герої – автори поки не розкривають.

Велику увагу в трейлері приділено локаціям, де розгортаються події. Створювати фантазійні світи Мавки художникам допомагали консультанти зі Всесвітнього фонду дикої природи "WWF-Україна".

У відео яскраво представлено Світ Лісу, на який нас надихнули праліси Карпат, та Світ Людей, де величні пагорби нагадують форму й візерунки великодніх писанок… Ми прагнули передати велич та красу недоторканої природи, тому Мавчин Ліс – не просто декорація, а повноцінний герой історії. А щоб глядачі максимально занурилися в автентичну й магічну атмосферу, ми підкреслили масштабність локацій та наповнили Ліс історіями дивовижних створінь.

Олег Маламуж, режисер мультфільму

Поступово з анімаційного фільму проєкт "Мавка. Лісова пісня" виріс у багатогранний мультиплатформовий бренд – Всесвіт Мавки, що об'єднав людей із творчої, технологічної та бізнес-сфер, наукові й громадські інститути, державні структури.

У січні 2022 року, напередодні найбільшого кіноринку European Film Market у рамках Берлінського кінофестивалю, Animagrad представить міжнародну версію трейлера й слова Лесі Українки пролунають на весь світ. Команда представлятиме мультфільм не лише в Берліні, а й на всіх найбільших галузевих фестивалях та кіноринках, включно з кіноринками Marché du Film (Канни, Франція) та American Film Market (Лос-Анджелес, США).

Мультфільм створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Сторінка фільму у Facebook Офіційний сайт фільму