Снайпер. Білий Ворон. Офіційний трейлер

Снайпер. Білий Ворон. Офіційний трейлер
Снайпер. Білий Ворон. Офіційний трейлер
Більше інформації Менше інформації

Снайпер. Білий Ворон. Офіційний трейлер

Рік: 2022
Прем'єра в Україні: 24.08.2022
Дата релізу в Україні: 24.08.2022
Мова:
Країна виробництва: Україна
Статус: Завершений
згорнути
Снайпер. Білий Ворон. Офіційний трейлер
Снайпер. Білий Ворон. Офіційний трейлер
Снайпер. Білий Ворон. Офіційний трейлер
Снайпер. Білий Ворон. Офіційний трейлер
Опис фільму

Воєнний екшн "Снайпер. Білий Ворон" – перша українська стрічка на військову тематику, яка виходить в широкий національний прокат із початку повномасштабного вторгнення росії. Покази фільму в кінотеатрах України стартують 24 серпня, у День Незалежності України.

Створений за підтримки Держкіно дебютний повнометражний фільм режисера Мар’яна Бушана розповідає про початок війни на Донбасі в 2014 році.

Історія Миколи Вороненка, – снайпера із позивним "Ворон", – заснована на реальній історії екопоселенця з Горлівки: пацифіст Микола з початком війни на Донбасі в 2014 році, попри власні принципи та упередження, вчиться снайпінгу та йде захищати свою землю від росіян.

"Ми завершили фільмувати "Ворона" у 2020 році й не могли подумати, що кадри, відзняті взимку, виявляться дещо пророчими – що 24 лютого 2022 року змінить життя кожного українця, розділивши на "до" та "після". Упевнений, що вихід фільму, приурочений до Дня Незалежності – це правильний крок, адже зараз на кону наша Незалежність та Свобода. Віримо, що наше кіно вкотре нагадає, що війна постукала в мирні українські будинки ще 8 років тому й увесь цей час українські воїни мужньо боронять нашу землю – так само як і наш Снайпер"".

Артем Денисов, продюсер стрічки

Співавтором сценарію виступив Мар’ян Бушан, який пройшов теоретичний курс зі снайпінгу для занурення в тему, а скрипт-доктором стала гуру світового сценарного мистецтва Лінда Сегер, яка є авторкою ряду бестселерів зі сценарного мистецтва та має у доробку понад 2000 сценарних консультацій.

Ролі у фільмі виконують Павло Алдошин, Марина Кошкіна, Андрій Мостренко, Роман Семисал, Олег Драч, Роман Ясіновський, Олег Шульга. Режисер – Мар'ян Бушан, автори сценарію – Мар'ян Бушан та Микола Воронін, оператор – Костянтин Пономарьов, продюсер – Артем Денисов.

Стрічку створено кінокомпанією UM Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінотеатральну дистрибуцію фільму проводять FILM.UA Distribution та Кіноманія.

"Снайпер. Білий Ворон" вже має обмежений прокат у країнах Балтії – Латвії, Литві, Естонії – та в США. Визнані міжнародні видання схвально відгукнулися про фільм: Los Angeles Times наголосив на актуальності та значущості стрічки.

"Як і багато інших фільмів про самотніх стрільців, "Снайпер. Білий ворон" побудований на напруженому протистоянні, яке для нашого героя є лише незначною частиною відновлення справедливості. Настільки мирний початок історії та її розвиток, зосереджений на відданості помсти – це контраст, який важко осягнути. Зрештою, як і імперіалістичну війну".

Los Angeles Times

New York Times відзначили майстерність режисера у поєднанні жанрів.

"Бушан використовує різні стилі, виявляючи неочікувану схильність до динамічної дії попри більш стримані перші півгодини фільму. Він порадує кожного, хто шукає насичений воєнний екшн, проте режисер не дає стрілянині розпочатися, поки кожен не зрозуміє, що лежить на терезах".

New York Times

Українські глядачі побачать історію про українського снайпера із 24 серпня 2022 року, в усіх діючих кінотеатрах країни.