1 лютого відбудеться прем'єра комедії Влада Климчука "Найкращі Вихідні"

27.01.2022

02.02.2022  в кінопрокат виходить  комедія "Найкращі Вихідні". Автори фільму запрошують представників ЗМІ на прем'єру, яка відбудеться 1 лютого  у кінотеатрі "Київська Русь". Початок заходу о 19:00.  Акредитаційна форма – за лінком.

"Найкращі Вихідні" – це 4 історії, безліч комедійних ситуацій та зворушливих моментів, масштабних сцен та зірок шоу-бізнесу, серед яких – The HARDKISS, Onuka, alyona alyona, VERKA SERDUCHKA & band, Артем Пивоваров та інші.

За сценарієм, мрійливий німець Ганс вирушає до Києва на фестиваль, аби підкорити свою кохану Ольгу, з якою він до того спілкувався тільки в Інстаграмі. Але єдине, що зараз хвилює Ольгу – хедлайнер і "rock star" фестивалю Пітер. За одну ніч стається майже неможливе – популярний співак губиться в столиці. Хто ж допоможе їм у пошуках? Головний хейтер фестивалю – Олексій Дурнєв.

Режисер – Влад Климчук, сценаристка та креативна продюсерка – Анастасія Лодкіна. Продюсери – Анна Єлісєєва, Дмитро Сидоренко. Виконавчий продюсер – Андрій Ризванюк, асоційований продюсер – Олександра Мельник. Виробництво – FILM UA Group та ТОВ "Твій найкращий фестиваль". Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно та агентства США з міжнародного розвитку USAID.