11 березня в прокат виходить документальний фільм Євгена Тітаренка "Евакуація"

09.03.2021

11 березня в прокат виходить документальний фільм Євгена Тітаренка "Евакуація". Творці стрічки запрошують на зустрічі з творчою групою та героями фільму: 12-го березня – в Дніпрі, 14-го березня – в Києві, в кінотеатрі "Планета кіно" (ТРЦ "Блокбастер").

Майже сім років на сході України йде війна. Фільм "Евакуація" – про унікальну систему евакуації поранених бійців, завдяки якій врятовано десятки тисяч життів. Хто створив цю систему? Як і чому саме таку? Як за лічені години відбувається евакуація? Люди, які мають відповіді на ці питання, продовжують свою надважливу справу і роблять все, щоб рятувати життя.

Стрічка "Евакуація" буде демонструватися:

В рамках показів відбудуться зустрічі з творчою групою та героями фільму: 12-го березня – в Дніпрі, 14-го березня – в Києві, в кінотеатрі "Планета кіно" (ТРЦ "Блокбастер"). Під час цих спецпоказів у фойє кінотеатрів працюватиме пересувна виставка "Війна Росії проти України", яку створили дніпровський Музей АТО та Дніпровський національний історичний музей ім. Дм. Яворницького.

З питань акредитації на захід у Дніпрі 12 березня звертайтесь, будь ласка, до Наталії Хазан, +38 067 566 01 61, 5660161@gmail.com.

З питань акредитації на захід у Києві 14 березня та за додатковою інформацією про фільм звертайтесь, будь ласка, до Олега Удовенка, +380 67 291 02 69, o.udovenko@gmail.com

Автор сценарію та режисер фільму – Євген Тітаренко, оператор – Олексій Степанков-Ткаченко, художник-постановник – Тарас Ткаченко, композитор – Іван Оглоблін, продюсери – Олександр Дріз та Наталія Хазан. Стрічку створено Міжнародним продюсерським центром "Фор-Пост" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.