13 січня 2022 року в кінопрокат виходить проєкт "Мультики в кіно. Українське для малят"

16.12.2021

Із 13 січня 2022 року за підтримки Держкіно в кінопрокат виходить проєкт "Мультики в кіно. Українське для малят".

Сучасні, добрі, повчальні українські мультфільми існують. Вітчизняні кіноексперти об’єднали свої зусилля, аби знайти, зібрати та показати найкращі українські мультики для малят в одному місці та в зручний час. Справжнє родинне свято тепер влаштувати так легко! І воно відбуватиметься щомісяця.

Вперше на великому екрані зустрінуться герої популярних українських мультсеріалів – "ХОРОБРІ ЗАЙЦІ", "210 добрих справ", "Маленьке містечко" та "Першосвіт". Стрічки створені українськими студіями, а персонажі мультфільмів спілкуються між собою виключно українською мовою.

Показ першого випуску стартує з 13 січня та триватиме увесь тиждень в кожному з кінотеатрів мережі Multiplex. Щомісяця в кінотеатрах стартуватиме нова збірка, що розвиває історію попередніх мультфільмів та навчає малюків щораз новому.

Сеанси орієнтовані для дітей віком від 1 року. Команда проєкту "Мультики в кіно. Українське для малят" врахувала всі вимоги, аби створити найкращі умови для найвибагливішого глядача:

  • М’яке світло в залі, що не згасатиме впродовж усього сеансу;
  • Тихий звук, що працюватиме на 50% від рівня звичайної потужності;
  • Тривалість одного сеансу не перевищує 30 хвилин;
  • Кожен випуск об’єднує епізоди з різних мультсеріалів, аби маленькі глядачі не занудьгували;
  • Сеанси оминають час денного сну малюків та йдуть двічі на день – об 11:00 та о 17:00.

Ініціатори проєкту "Мультики в кіно. Українське для малят" – кінокомпанія FILM.UA Group та мережа кінотеатрів Multiplex за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Це не перша колаборація лідерів індустрії, що спрямована на промоцію вітчизняних кіновиробників та якісного українського контенту. Учасниками проєкту стали:

  • український креативний продакшн Glowberry;
  • продюсерська група Unimage;
  • студія анімації Good Deeds animation;
  • перший український анімаційний канал для дітей "Першосвіт".

Проєкт має на меті розвиток українського ринку дитячої анімації та вплив на становлення українського глядача змалечку. За думкою авторів, плекаючи любов до українських мультфільмів із дошкільного віку, можна вплинути на зацікавленість та лояльність до національного продукту в більш глобальному контексті в майбутньому. А спільний щомісячний перегляд мультфільмів на великому екрані може перетворитися на гарну сімейну традицію.

Квитки за спеціальними тарифами можна буде придбати вже з 01.01.2022 року в касах мережі кінотеатрів Multiplex.