14 та 15 вересня в Києві пройде 11-й Міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK

13.09.2021

14 та 15 вересня в Києві пройде 11-й Міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK – головна подія української аудіовізуальної індустрії. Фокус-тема цьогорічного форуму – "Медіабізнес. Перезавантаження". Захід відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

У програмі KMW 2021:

  • Досвід лідерів AV-індустрії: стратегії виживання та інноваційні рішення для стійкості бізнесу у "новій нормальності";
  • Дослідження медіаринку в Україні та світі: тренди року, успішні кейси, нові цінності;
  • Візії майбутнього кіно- та телеідустрії: нові моделі створення та дистрибуції контенту;
  • Україна на глобальній мапі: як завоювати свою частку на світовому ринку.

Дискусії стейкхолдерів української та міжнародної кіно- та телеіндустрій і лідерів думок у сфері діджитального контенту, креаторів й експертів з суміжних творчих напрямків; найважливіші процеси в аудіовізуальній індустрії, свіжа аналітика та експертні висновки на основі досліджень ринку, що зараз спеціально проводяться для KMW 2021, а також міжнародна копродукція, нові бізнес-моделі, інноваційні технології, державна підтримка та потенціал України на глобальному ринку – усе це та навіть більше: 14-15 вересня у Hyatt Regency Київ та online на MBR.

В рамках форуму відбудуться дві експертні секції за участі представників державного, бізнесового та громадського секторів, які спрямовані на вирішення нагальних для аудіовізуальної індустрії питань, мають на меті удосконалити наявні правили гри та створити сприятливі умови для виробництва та дистрибуції кіно-, телевізійного та digital контенту в Україні та розбудови міжнародних партнерств: 

  1. Установча дискусія-пресконференція "Медіабізнес. Перезавантаження", яка відкриватиме KMW 2021 (14 вересня о 10:00 - 11:30)
  2. Конференція "Кінокомісії України: особливості, перспективи розвитку, ефективні моделі співпраці з іншими гравцями кіногалузі країни та вигоди для розвитку економіки регіонів" (15 вересня о 10:00 - 13:30).

Події відбуватимуться у готелі Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5).

Вхід для представників ЗМІ передбачений за попередньою акредитацією: mariia.omelianenko@mrm.ua

Організатори просять на реєстрації мати при собі сертифікат про вакцинацію або негативний тест на Covid-19. Також можна буде зробити експрес-тест в локації KMW перед стартом заходу (просять врахувати, що це може зайняти додатковий час).

Акредитація дає можливість взяти участь лише у двох вищезазначених подіях, оскільки кількість присутніх на локації є обмеженою відповідно до протиепідемічних норм.

Трансляцію подій Форуму можна буде переглянути онлайн на сайті Media Business Reports безкоштовно за умови попередньої реєстрації. За перебігом інших заходів програми KMW 2021 запрошуємо вас стежити під час онлайн трансляції: https://kyivmediaweek2021.com/ua/home/#register

Стежте за анонсами подій 11-го Міжнародного медіафоруму KYIV MEDIA WEEK на сайті та сторінці Facebook. Захід відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Контакти: info@mrm.ua, +380 44 459 46 10