15 лютого – прем'єра фільму "ДАЧА" режисера Олексія Смоляра

14.02.2022

UPD: Через технічний збій в роботі серверів Держкіно цю публікацію на сайті відновлено 16.02.2022 року.

Створений за підтримки Держкіно документальний фільм "ДАЧА" режисера Олексія Смоляра виходить у прокат 16 лютого 2022 року. Автори запрошують представників ЗМІ на прем'єру, яка відбудеться 15 лютого 2022 року – у Міжнародний день онкохворої дитини. "ДАЧА" – це світла історія про місце сили, спокою та перепочинку дітей, хворих на рак, які зараз борються за життя.

Розклад:

17:00 – початок реєстрації акредитованої преси

17:30 – пресбрифінг 

18:00 – перегляд фільму "ДАЧА".

Місце проведення: вулиця Лаврська, 10, Мистецький арсенал, Лекторій.

Учасниці та учасники пресбрифінгу:

  1. Наталія Оніпко, засновниця та президентка благодійного фонду "Запорука"
  2. Ольга Гібелінда, продюсерка та сценаристка документальної стрічки "Дача"
  3. Григорій Климнюк, керівник науково-дослідного відділення дитячої онкології Національного інституту раку
  4. Михайло Дьяков, підопічний благодійного фонду "Запорука", герой документальної стрічки "Дача"
  5. Макар Данильченко, підопічний благодійного фонду "Запорука", герой документальної стрічки "Дача".

Акредитаційна форма – за лінком.

Фільм присвячено київському центру "Дача"Це – дім далеко від дому, де онкохворі дітки живуть разом із рідними, поки лікуються у столиці. Герої фільму – діти, батьки та їхні ангели-помічники: працівники фонду "Запорука", психологи та лікарі.

Фільм "ДАЧА" виходить у прокат з 16 лютого 2022 року – в кінотеатральній мережі Планета Кіно та онлайн, на платформі MEGOGO. Всі кошти від зборів підуть на благодійність, а саме на допомогу київському центру "Дача".

Стрічку створено за Грантом Президента України 2020-го року, що надається молодим діячам у галузі кінематографії для створення і реалізації творчих проєктів. Фільм стане ще одним кроком до створення в Україні безбар'єрного середовища, в якому враховуються інтереси кожного, до побудови країни без бар'єрів, в якій приймають, поважають, захищають і допомагають кожному.

Зйомки фільму "ДАЧА" (робоча назва "Янголи\Дачі") стартували рік тому в лютому 2021 року та тривали майже три місяці. Над картиною працювали: режисер Олексій Смоляр, продюсерка та сценаристка Ольга Гібелінда, оператор-постановник та режисер монтажу Ангел Ангелов. Виробництво ТОВ "ВІ ЕС ТІ ПРОДАКШН" за підтримки Держкіно, дистриб'ютор – кінокомпанія "Маланка студіоз".