16 травня в широкий кіно театральний прокат виходить фільм «Обмін»

22.04.2024

Воєнна драма «Обмін», режисера Володимира Харченко-Куліковського, написана на основі реальних подій. Зйомки фільму відбувались на території Київської області у кінці 2021 року.

Сюжет: одного разу посеред ночі на телефон столичного хірурга Олександра з номера його сина подзвонив невідомий.  Так батько дізнається, що Костя, його син, пішов добровольцем в армію і  під час спецоперації потрапляє у полон до місцевого сепаратиста, колишнього мента Привида. Через стосунки з колишньою дружиною у Олександра напружені стосунки з сином, але заради нього він готовий на усе. Щоб звільнити сина, батько має сам поїхати на лінію розмежування  і привезти вказану суму. Але на обмін привозять іншого хлопця. І події починають розвиватись абсолютно непередбачувано. У справу вступає російський полковник ГРУ, очільник російських окупаційних військ міста. Людина без моралі і правил.Перед яким вибором постане кожен з героїв і як один телефонний дзвінок перевернув долі усіх героїв цього фільму?

Акторський склад:

В’ячеслав Довженко, Влад Мамчур, Ганна Адамович, Василь Баша, Андрій Олефіренко,Остап Дзядек, Єгор Козлов, Надія Левченко, Дмитро Лінартович, Олександр Єфіменко, Олег Примогенов, Дмитро Оцупок, Ірина Островська та інші.

Стрічку створено ТОВ «Кінокомпанія 2016» за підтримки Державного агентства з питань кіно.

Офіційний дистрибутор фільму в Україні – компанія ЮФД.