17-й DocudaysUA / FAQ: Усе, що варто знати про DocudaysUA Online

24.04.2020

До початку 17-го DocudaysUA, - першого українського кінофестивалю, який відбудеться онлайн, - залишається зовсім небагато часу!

Якщо ви маєте запитання, як же це все відбуватиметься, - Як будуть проходити покази? Чи потрібен квиток? Які фільми будуть у доступі?, - читайте FAQ: Усе, що варто знати про DocudaysUA Online з відповідями на всі поширені питання про те, як відбуватиметься Docudays UA в онлайні.

Коротко про важливе:

Яку програму представить Docudays UA-2020 Online?

Програма Docudays UA-2020 включатиме понад 45 онлайн-стрімів дискусій, розмов та лекцій на сайті docudays.ua та 70 стрічок з фестивальної кінопрограми на платформі DOCU/SPACE.

Чи потрібно буде платити за перегляд?

Ні, адже доступ до всіх онлайн-трансляцій і фільмів на DOCU/SPACE буде безкоштовним. На DOCU/SPACE потрібна буде коротка реєстрація.

Де й коли можна буде переглянути онлайн-трансляції?

Публічні онлайн-трансляції відбуватимуться з 24 квітня до 3 травня включно на сайті docudays.ua. Це понад 45 дискусій правозахисної програми RIGHTS NOW!, лекцій та зустрічей майстерні документалістики DOCU/КЛАС; розмов про життя й про кіно з режисерами/-ками фестивальних стрічок та кінокритиками/-инями. Щовечора протягом всіх днів фестивалю ми також показуватимемо 10-серійний фільм «Село» французької режисерки Клер Сімон.

Де і як можна буде переглянути фільми Docudays UA-2020?

Після реєстрації на онлайн-платформі DOCU/SPACE ви зможете безкоштовно переглянути  70 фестивальних стрічок з конкурсних та позаконкурсних програм. Для більшості фільмів немає розкладу показів, переглянути їх можна в будь-який зручний для вас час.

Винятком є стрічки національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА, які будуть доступні лише протягом доби з моменту їхньої прем’єри на платформі:

25.04, 18:00 – «Земля блакитна, ніби апельсин» (стрічку створено за підтримки Держкіно)

26.04, 18:00 – «Зарваниця» (стрічку створено за підтримки Держкіно)

27.04, 18:00 – «War Note»

29.04, 18:00 – «Будинок»

1.05, 18:00 – «Не хвилюйся, двері відчиняться»

Коли я зможу подивитися стрічки?

Більшість із фільмів на DOCU/SPACE будуть доступні для перегляду протягом двох тижнів – з 24 квітня до 10 травня включно. Обмежений доступ матимуть лише фільми з національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА та серіалу «Село».

Чи є якісь обмеження щодо переглядів?

Деякі фільми матимуть обмежену кількість переглядів для різних користувачів/-ок. Це пов’язано з вимогою правовласників стрічки. Для зручності поряд з кожним фільмом буде встановлено лічильник, який показуватиме, скільки лишилось доступних переглядів.

Чи відбудуться індустрійні заходи DOCU/ПРО онлайн?

Так, у межах індустрічної платформи DOCU/ПРО ми підготували ексклюзивні онлайн-події для власників/-ць індустрійних акредитацій DOCU/ПРО. Cеред них: 

- Ukrainian Doc Preview – презентація актуальних українських документальних фільмів на стадії виробництва перед фахівцями/-чинями кіноіндустрії, втілена в партнерстві з Українським інститутом.

- Meet Professionals – цикл онлайн-зустрічей з міжнародними експерт(к)ами документального кіно.

Як я дізнаюся про ці події?

Усім власникам/-ця індустрійної акредитації прийде лист на електронну пошту щодо можливостей запису, графіку заходів та зустрічей.

Нагадаємо, усі деталі тут

Заходьте на https://docudays.ua/ та faсebook-сторінку фестивалю та долучайтеся!