22 грудня відбудеться львівська прем'єра документального фільму Сніжани Гусаревич "Not Alone"

18.12.2020

У вівторок, 22 грудня 2020 року, о 19:00, у кінопалаці "Копернік" відбудеться львівська прем’єра документального фільму Сніжани Гусаревич "Not Alone". Стрічка розповідає про життя колишніх безпритульних у спільноті взаємодопомоги "Емаус-Оселя" у Винниках, що входить до світової системи притулків "Емаус". Прем'єрний показ пройде за участі режисерки стрічки Сніжани Гусаревич, продюсерки Світлани Рудюк та мешканців "Оселі".

Це історія про людей, які втратили себе у житті, ставши безпритульними, алко – та наркозалежними. Кожен з них прийняв рішення змінити своє життя та прийшов до Спільноти "Емаус - Оселя" на Львівщині. Хто за домом, хто за надією, хто за родиною, хто за тим, щоб допомагати іншими. "Оселя" стала для них спільним дахом та надією на те, що кожен може відшукати своє місце у житті та суспільстві.

Для нас це дуже важлива історія, адже в ній звучать голоси тих українців, на яких зазвичай мало звертають уваги, - голоси колишніх безпритульних. Вони не багатослівні, не завжди можуть гарно висловлювати свої думки, але в їхній простоті розуміння світу є дуже важливий посил - потрібно допомагати іншим і тоді ти допоможеш собі. Проста формула, яка змогла би зробити світ добрішим.

Продюсерка фільму Світлана Рудюк. 

Фільм створено компанією DobranichFilm за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Навесні наступного року фільм планують показати в широкому прокаті.

Вхід на подію – безкоштовний, у захисній масці!

Обов’язкова реєстрація: https://forms.gle/YLJ2eufLctvpcRns8

За детальною інформацією про показ звертайтесь, будь ласка:  goodnightfilmua@gmail.com, +30660347151