22 грудня відбудеться святковий показ фільму Михайла Кострова "Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке"

21.12.2020

22 грудня о 10:30 кінотеатр "Сінема Сіті", Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей, молоді спільно з ТОВ "Кінокомпанія 2016" збирають дітей з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт із прийомних сімей та будинків сімейного типу, дітей та молодь із інвалідністю, родини бійців АТО/ООС, родини переселенців та багатодітні сім’ї – людей, які так потребують підтримки – на святковий показ дитячої казки Михайла Кострова "Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке".

З 24 грудня створений за підтримки Держкіно фільм "Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке" знову виходить у широкий прокат у всіх кінотеатрах України.

"Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке" – це фільм-казка для всієї родини про козаків, козацький рід, Рай і Пекло, Різдво й нечисту силу. Та не просто казка, а саме химерна українська казка, яка притаманна тільки українській культурі й українському характеру. Історія, яка є продовженням веселого козацького химородництва Котляревського і Гоголя, вщерть напоєна українським народним гумором, козацькою героїкою й закорінена в український фольклор і українську народну міфологію й вірування. В основу сценарію покладено твір найвідомішого казкаря України Сашка Лірника (який є сценаристом фільму) "Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід".

Головні ролі в стрічці виконали Костянтин Лінартович, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Олександр Пожарський, Діна Розовлян, Арам Арзуманян, Володимир Задніпровський та інші.

Режисером фільму є Михайло Костров, сценарій картини написаний Сашком Лірником (Олександром Власюком), продюсер картини – Євгеній Д’яченко (ТОВ "Кінокомпанія 2016"). Сума державної фінансової підтримки стрічки склала 31 млн 792 тис. грн. (100% державної фінансової підтримки). В широкий український прокат фільм вийшов 1 січня цього року.

22 грудня на святковому показі в "Сінема Сіті" (ТРЦ Ocean Plaza, вул. Антоновича, 176) стрічку представлятиме творча група картини. Збір гостей триватиме до 10:30 у фоє кінотеатру.

О 10:40 – виступ знімальної групи в залі №1. 

О 10:50 – перегляд фільму.

Акредитація ЗМІ: pr@cinemaciti.kiev.ua

Козацький рід існує на світі доти, доки народжуються козаки-лицарі, які захищають свою землю від ворогів-нападників. А козакам, які поклали свої голови в бою, прощаються всі гріхи. Розлючений цим Чорт укладає парі зі Святим Петром, що зможе полонити й утримати до Різдва найкращого та найхоробрішого козака Семена. Відтак Чорт отримає можливість знищити весь козацький рід на землі. Але на відважного козака не діють чари, його неможливо залякати чи купити!

"Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке": з 24 грудня знову на великих екранах!