24 вересня на широкі екрани виходить стрічка Олександра Денисенка "Тарас. Повернення"

17.09.2020

Створена за підтримки Держкіно стрічка "Тарас. Повернення" - це масштабна екранізація однойменного роману Олександра Денисенка про останні місяці заслання Тараса Шевченка в російській царській армії, що окупувала в середині ХІХ ст. казахські степи.

Того літа поет отримує звістку від друзів про помилування його царем Олександром II. Однак військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти про це Тараса, й не видає наказ про звільнення. Більше того, до форту прибуває таємний агент з Петербурга…

Режисер та автор сценарію - Олександр Денисенко

Оператор - Олександр Кришталович

Художник-постановник - Ігор Філіппов

Композитор - Мирослав Скорик, вокальні імпровізації - Катя Chilly

У ролях: Борис Орлов ("Червоний"), Богдан Бенюк ("Кандагар", "Іван Сила", "Східняк", "Таємний щоденник Симона Петлюри"), Ганна Топчій, Олександр Пожарський ("Сторожова застава", "Позивний Бандерас"), Роман Луцький ("Секс і нічого особистого", "Сторожова застава", "Віддана"), Олег Волощенко ("Сторожова застава", "Захар Беркут"), Акнієт Оринтай, Юрій Шульган.

Виробництво: "ІнсайтМедіа" продюсерський, центр, Tanaris Production (Казахстан), Одеська кіностудія. Продюсери: Володимир Філіппов, Олександр Коваленко, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова, Сергій Азімов. Дарія Азімова, Андрій Звєрєв, Андрій Осіпов. Дистриб'ютор: компанія SVOEkino.